Novinky

01.07.2021 Prázdninová provozní doba

Upozorňujeme na změnu provozní doby ALCEDA o letních prázdninách: PO-ČT 8.00-12.00. Pro účastníky příměstských táborů se budova otevírá v 7.00.

24.06.2021 Kuchařka na letní prázdniny

Na letní prázdniny přijmeme kuchařku na DPP pro terénní středisko Hájenka v Semetíně. Podrobné informace u Mgr. Hlinského tel.: 736 761 327 nebo u Mgr. Hromadové tel.: 603 308 373.

10.06.2021 Zpravodaj léto

Vydáváme letní zpravodaj, kde se dozvíte o všech aktualitách. Odkaz ke stažení celého zpravodaje ve formátu pdf a epub naleznete záložce ZPRAVODAJ ALCEDO.

21.05.2021 2. ročník fotosoutěže OSLAVA KVETOUCÍCH STROMŮ

Vernisáž a vyhlášení vítězů fotosoutěže najdete v záložce 2. ROČNÍK FOTOSOUTĚŽE OSLAVA KVETOUCÍCH STROMŮ.

17.05.2021 Video cup 2021

2. ročník soutěže v rope skippingu (skákání přes švihadlo), která se uskuteční u vás doma! Více informací naleznete ve článku v sekci UDÁLOSTI.

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 39

Malý Hrom

Poslední místo!

04.07.2021 Zde se všechny činnosti odehrávají v neustálém vztahu s přírodou. Příroda nám dává okusit svoji krásu i tvrdost. Nejsou tu nic platná slova bez činů. Oheň se nám nerozhoří a jídlo se samo nepřipraví. Příroda tak podněcuje náš růst,zdokonaluje naše dovednosti a my získáváme reálný obraz sebe sama. Tábor je programově zaměřený na pobyt v přírodě, pohybové aktivty, sporty a osobnostní rozvoj účastníků.

Kung-fu Panda I OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

07.07.2021 Tábor je určen pro děti předškolního věku. Pro děti jsou připraveny sportovní hry s prvky bojových umění, výtvarné aktivity a další činnosti, které podporují dětskou představivost a fantazii. Rovnoměrným rozložením všech činností budou účastníci rozvíjet hravou formou pohybové a smyslové dovednosti.

Modelářský tábor OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

07.07.2021 Tábor je určen pouze pro členy modelářeského kroužku Alceda. Každý účastník si postaví a odnese domů kompletně sestavený model. S prací na modelech dětem poradí zkušení vedoucí. Program bude tvořen vyváženým poměrem práce na modelech a další táborové zábavy.

8. Climbing camp Bystřička

11.07.2021 Pravé kouzlo lezení nenajdeš v tělocvičně, ale na opravdových skalách. Jak si tohle dobrodružství náležitě užít a hlavně se bezpečně vrátit, tě naučí parta zkušených horolezců. Mimo lezení se můžeš těšit na krásy Bystřičky, opravdu vypečené hry a hlavně na spoustu kamarádů, které spojuje nadšení z lezení v přírodě. Tábor je určen pro začátečníky i pokročilé lezce, ale je nutná určitá fyzická zdatnost, protože běžnou součástí programu jsou několika kilometrové výšlapy, kde si výzbroj nese každý sám. Pokud si nejste jistí, jestli tábor zvládnete, tak kontaktujte hlavní vedoucí (732130216) nebo garanta tábora (731575846).

Škola čar a kouzel OBSAZENO

Obsazeno

11.07.2021 Letos nás čeká jubilejní, 10.ročník Školy čar a kouzel. Studenty nastupující do 1.ročníku čeká spousta kouzel,her, sportování, ale i učení na zkoušky NKÚ. moudrý klobouk rozhodne, kdo bude patřit ke které koleji. Stálí studenti, kteří se školy zúčastnili v minulých ročnících, se stanou pravou rukou svých profesorů.

Velký Hrom OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

11.07.2021 Táboření v přírodě je náročné, a vy si musíte být jistí,že to zvládnete bez problémů. Tuto zkušenost můžete prožít na táboře Malého Hroma, který je nezbytným předstupněm. Jen ten, kdo je ochoten vzdát se svého pohodlí, důvěřovat svým kamarádům a upřímně naslouchat volání přírody, se může vydat na cestu k odhalení tajemnství Velkého Hroma.

Kudy z nudy I

Poslední místo!

12.07.2021 Tábor pro všechny mladé dobrodruhy! Každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády z putování po okolí Vsetína. Cestování vlakem, sportovní aktivity, poznávání nových míst...vždy proložené teplým obědem. Tábor je určen pro žáky ZŠ.

Plavecký tábor I OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

12.07.2021 Plavecký tábor je určen pro žáky ZŠ. Výuka plavání se koná 2x denně v Městských lázních Vsetín, účastníci budou rozdělení do skupin dle svých plaveckých dovedností. Do programu jsou zařazeny další táborové aktivity, hry a pobyt venku.

Švihadlový tábor

12.07.2021 Tábor plný pohybu a her, triky se švihadlem, rychlostní skákání, skákání s dlouhým lanem. Budeme skákat jednotlivě, ve dvojicích i ve skupinách, v tělocvičně i venku. Do programu budou zahrnuty i gymnastické dovednosti na airtrackové podložce, rukodělná tvoření, deskové hry.

Tvoření v přírodě

Poslední 2 místa

12.07.2021 Výlety a hry v přírodě, rukodělná tvoření z přírodních materiálů, pokusy, návštěva lezecké stěny a zookoutku v Alcedu.

Kudy z nudy II OBSAZENO

Poslední místo!

19.07.2021 Tábor pro všechny mladé dobrodruhy! Každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády z putování po okolí Vsetína. Cestování vlakem, sportovní aktivity, poznávání nových míst...vždy proložené teplým obědem. Tábor je určen pro žáky ZŠ.

Oříškové dobrodružství veverky Zrzečky

Přijímáme náhradníky

19.07.2021 Veverka Zrzečka ztratila svůj oblíbený oříšek a prosí vás,milí malí táborníci, o pomoc. Vadejte se s námi na cestu do Semetína a společně určitě ztracený oříšek najdeme. Nebudou chybět procházky a poznávání přírody, tvoření, hry, čtení pohádek, posezení u táboráku, tajuplné výpravy a samozřejmě napínavé dobrodružství při hledání ztraceného oříšku. On to totiž není jen tak ledajaký oříšek, je to oříšek kouzelný!

Plavecký tábor II OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

19.07.2021 Plavecký tábor je určen pro žáky ZŠ. Výuka plavání se koná 2x denně v Městských lázních Vsetín, účastníci budou rozdělení do skupin dle svých dovedností. Do programu jsou zařazeny další táborové aktivity, hry a pobyt venku.

STAR WARS

19.07.2021 Jsi milovníkem Star Wars? Máš výjimečnou příležitost nejen zhlédnou Hvězdné války, ale také je i prožít! Zažij s námi zábavu při dobrodružných hrách a aktivitách plných přátelství a vzájemné spolupráce. Tabor je určen pro žáky ZŠ.

Tábor s Harrym Potterem OBSAZEN

Přijímáme náhradníky

19.07.2021 Chceš se podívat s Harrym Potterem do tajuplného světa kouzelníků? Zahrát si famfrpál nebo se naučit pár kouzel? Přijď mezi nás, bude se na tebe těšit Harry, Ron a Hermiona! Do programu jsou zařazeny sportovní aktivity i výlety do přírody. Tábor je určen pro žáky ZŠ.

Karate

25.07.2021 Tábor pro členy oddílu tradičního karate.

Kudy z nudy III OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

26.07.2021 Tábor pro všechny mladé dobrodruhy! Každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády z putování pto okolí Vsetína. Cestování vlakem,sportovní aktivity, poznávání nových míst...vždy proložené teplým obědem. Tábor je určen pro žáky ZŠ.

Ledové království Obsazeno

Přijímáme náhradníky

26.07.2021 I přes horké letní dny zavítáme do chladné země Arendelle a zažijeme spolu spoustu zábavy, vyrábění, tance, sportovních aktivit a her. Tábor je určen pro nejmenší příznivce královny Elsy, její sestry Anny, bláznivého Olafa a dalších postav z Ledového království. Děti půjdou po obědě spát. Lze přihlásit děti, které v červenci 2021 dovrší tří let.

Parkour

26.07.2021 Putování s bratrstvem Yamakasi po jejich cestě L´Art du Déplacement. Táborníci se vydají pod dohledem bratstva po své vlastní cestě a jejich úkolem bude složit zkoušky a stát se yamakem, jedním z členů bratrstva.

Plavecký Velké Karlovice OBSAZEN

Přijímáme náhradníky

26.07.2021 Účastníky čeká 2x denně výuka plavání v areálu Vodního světa ve Velkých Karlovicích. Do programu jsou zařazeny vycházky po okolí údolí Pluskovec, pohybové hry a rukodělná tvoření. Tábor je určen pro žáky ZŠ. Doprava účastníků individuální.

Stezky kolem Bystřičky I

26.07.2021 Baví tě procházky v lese a hry v přírodě? Chceš poznat nové kamarády a zažít táborovou zábavu? Tak se s námi vydej poznat okolí Bystřičky. Příměstský tábor bude plný turistiky, her a tvoření. Vydáme se po naučných stezkách, poznáme nová místa. Procházky spojíme s teplým obědem. Doprava účastníků individuální.

Tanec a pohyb OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

26.07.2021 Líbí se ti street dance, zumba, orientální tanec, moderní gymnastika? Chceš si je vyzkoušet, naučit se základní kroky a sestavy? Přibal s sebou sportovní oblečení, cvičky a dobrou náladu a přijď mezi nás. V programu jsou další pohybové a výtvarné aktivity. Budeme v tělocvičně i venku na zahradě.

Sportovní tábor OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

01.08.2021 Baví tě sportování? Lákají tě hry, u kterých zažiješ dobrodružství? Tak právě pro tebe je určen sportovní tábor. Při netradiční táborové zábavě a pohybových aktivitách si prověříš nejen svoji fyzickou zdatnost. Pojeď si s námi užít týden plný zábavy a her.

Putování se zvířátky OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

02.08.2021 Tábor pro milovníky zvířátek. Hrou, výtvarnými i sportovními aktivitami budeme poznávat taje přírody. Seznámíme se s životem domácích i volně žijících zvířat. Ukážeme si a vyzkoušíme jak pečovat o domácího mazlíčka a pojedeme se podívat i k místním chovatelům po okolí Vsetína.

Sportovní příměstský OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

02.08.2021 Baví tě sport a pohyb? Tak toto je tábor určený pro tebe! Vyzkoušíš si různé sportovní aktivity, jako parkour, adventure golf,plavání, výlet na koloběžkách a bowling. Tábor povedou vedoucí, kteří mají zkušenosti se sportovními a pohybovými aktivitami.

Sporťák Frikulín

Přijímáme náhradníky

08.08.2021 V letošním roce se ze známého Frikulína stal pořádný sporťák. Rozhodl se, že by letos rád vycestoval na Olympijské hry. Vydejte se spolu s ním a zažijte dobrodružství a zábavu. V táborovém programu nebude chybět výtvarná činnost, noční výprava, táborák i diskotéka.

Letní fičák s Annou a Elsou

09.08.2021 Letní fičák je pro všechny příznivce královny Elsy, její sestry Anny,bláznivého Olafa a dalších postav z Ledového království. I přes horké letní dny zavítáme do chladné země Arendelle a zažijeme spoustu dobrodružství. Do programu jsou zařazeny hry, tvoření, tanec a venkovní aktivity.

Lezecký tábor OBSAZEN

Přijímáme náhradníky

09.08.2021 Pro všechny, kdo mají zájem proniknout do tajů lezení a uzlování. Jedná se o týden plný ochutnávek nejrůznějších oblastí lezení. Určeno hlavně začátečníkům a mírně pokročilým. Polezeme převážně na umělé stěně v Alcedu, ale čeká nás i výlet na Hájenku do Semetína, kde máme k dispozici lanový park s nízkými a vysokými lanovými překážkami. Podle aktuální situace a počasí se také můžete těšit na 60-ti metrovou lesní lanovku, swing by choice nebo barmský most.

Plaváček I OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

09.08.2021 Výuka plavání hravou formou pro děti předškolního věku. Děti budou rozděleny do skupin dle svých dovedností. Součástí programu jsou hry, pobyt venku, rukodělné aktivity. Program je přizpůsoben věku dětí.

Soustředění plavci Plavecký klub Vsetín

15.08.2021 Pobytové soutředění pouze pro členy Plaveckého klubu Vsetín. Termín úhrady soustředění do 20.6.2021.

Tábor AUSTIN OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

15.08.2021 Pojeď s námi na výborný tábor, který k létu prostě patří! Poznej tajemného Austina a nové kamarády! Zažij legraci, dobrodružství, netradiční sporty a hry, stezku odvahy, táborák i výtvarné aktivity.

Asterix a Obelix

Poslední 4 místa

16.08.2021 Spolu s Asterixem a Obelixem se vydáme na dobrodružnou výpravu plnou her, zábavy, tvoření a soutěžních disciplín při Olympijských hrách. Užijeme si zábavu v přírodě, navštívíme zookoutek v Alcedu a jako každý správný Gal zdoláme v Alcedu i lezeckou stěnu.

NERF tábor OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

16.08.2021 Oblíbenými nerfovými blastery hra na strategii a akci. Přijď si zahrát s nerfkou nejen do tělocvičny, ale také do terénu. V programu budou zařazeny další sportovní aktivity a táborové hry. Tábor je určen pro žáky ZŠ.

Plaváček II OBSAZENO

Obsazeno

16.08.2021 Výuka plavání hravovou formou pro děti předškolního věku. Děti budou rozděleny do skupin dle svých dovedností. Součástí programu jsou hry, pobyt venku, rukodělné aktivity. Program je přizpůsoben věku dětí.

VHK ROBE Vsetín I

16.08.2021 Příměstský tábor zaměřený na suchou přípravu a proložený 2x ledem za týden. V plánu je i výlet (podle epidemiologiské situace). Info k programu: Libor Forch, tel. 602 547 516 Určeno pro členy hokejové 2. - 5.třídy VHK ROBE Vsetín.

Herecký tábor OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

22.08.2021 Herecký tábor bude letos již počtvrté. Do programu tábora je zařazena výuka základních divadelních principů, jako je hlasová, pohybová, herecká a režijně-dramatická průprava. V prostředí Hájenky, které disponuje nádhernou přírodou a klidnou přátelskou atmosférou, se nám jistě podaří tu pravou hereckou múzu chytit a vytvořit tak něco úžasného. Na závěr proběhne vystoupení všech účastníků tábora v prostorách Alceda na Vsetíně.

Barevný tábor

Poslední 2 místa

23.08.2021 Pohybový tábor plný her a zábavy, sportovních, tanečních a rukodělných aktivit v klubovně i venku.

Letní adaptační kemp pro ZŠ Trávníky

23.08.2021 Seznámení se s prostředím školy a novými spolužáky, školním režimem, vč.školního stravování. Aktivity vedoucí k rozvoji motoriky, rozvíjení představivosti, verbálního a numerického myšlení a vyjadřování.

VHK ROBE Vsetín II

23.08.2021 Příměstský tábor zaměřený na led + suchou přípravu (2x led + 2x suchá/denně). V plánu je i výlet (podle epidemiologické situace). Info k programu: Libor Forch, tel. 602 547 516. Určeno pro členy hokejové 2. - 5.třídy VHK ROBE Vsetín.

Filtry

červenec 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31