Novinky

03.06.2022 Pohádkový den pro děti

Na pátek 3. června 2022 připravujeme spolu s Rodinným a mateřským centrem Vsetín Pohádkový den pro děti na hřišti u ALCEDA od 15. do 18. hodin.

29.05.2022 Dětský den s ANNOU

Na neděli 29. května 2022 připravuje ANNA – reklamní agentura ve spolupráci s ALCEDEM – střediskem volného času a plaveckou školou Vsetín již 28. Den dětí s ANNOU.

25.04.2022 TÁBORY 2022

Celkem 21 letních táborů je vyprodáno. Neváhejte z přihlašováním!

Sledujte nás

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 36

Tábor Malého Hroma OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

03.07.2022 Všechny činnosti se zde odehrávají v neustálém vztahu s přírodou. Ta nám dává okusit svoji krásu i tvrdost. Nejsou tu nic platná slova bez činů. Oheň se sám nerozhoří, jídlo se samo nepřipraví. Příroda tak podněcuje náš růst, zdokonaluje naše dovednosti a my získáme reálný obraz sebe sama. Tábor je programově zaměřen na pobyt v přírodě, pohybové aktivity, sporty a osobnostní rozvoj účastníků. Ubytování v týpí stanech, doprava indivuální.

Pohádkový tábor na Hájence

Poslední místo!

04.07.2022 Tábor pro nejmenší příznivce královny Elsy, její sestry Anny, bláznivého Olafa a dalších postav z Ledového království. I přes horké letní dny zavítáme do chladné země Arendelle. Užijeme si spoustu her, vyrábění a pohybu, nebudou chybět tajuplné výpravy, posezení u táboráku. Čeká nás i karneval s Elsou, Annou a Olafem! Tak si sbal kostým a pojeď s námi!

Kung-fu Panda pro předškoláky

07.07.2022 Máme pro Tebe připravené sportovní hry s prvky bojových umění. Rovnoměrným rozložením všech činností budou děti rozvíjet své pohybové a smyslové dovednosti adekvátně věku. Program je doplněn výtvarnými aktivitami. Tábor se koná ve čtvrtek 7.7. a v pátek 8.7.2022.

Modelářský tábor

07.07.2022 Tábor je určen pro členy kroužku Modelář v Alcedu. Každý účastník si postaví a odnese domů kompletně sestavený model. S prací na modelech poradi zkušení vedoucí modeláři. Tábor probíhá ve čtvrtek 7.7. a v pátek 8.7.2022

9.Climbing camp Bystřička OBSAZENO

Obsazeno

10.07.2022 Tábor je určen pro začátečníky i pokročilé lezce, ale je nutná určitá fyzická zdatnost, protože součástí programu jsou i několika kilometrové výšlapy, kde si výstroj nese každý sám. Vedoucí jsou zkušení horolezci. Mimo lezení jsou připraveny i další táborové aktivity. Pro bližší informace kontaktujte vedoucí na tel.732130216, 731575846.

Škola čar a kouzel OBSAZENO

Obsazeno

10.07.2022 Letos již 11.ročník Školy čar a kouzel! Studenty, nováčky,čeká spousta kouzel, her, sportovních aktivit, ale i učení na zkoušky NKÚ. Moudrý klobouk rozhodne,kdo bude patřit ke které koleji. Stálí studenti, kteří se školy zúčastnili v minulých ročnících, budou pravou rukou svých profesorů.

Tábor Velkého Hroma

10.07.2022 Táboření v přírodě je náročné a vy si musíte být jisti, že to zvládnete bez problémů. Tuto zkušenost můžete prožít na táboře Malého Hroma, který je nezbytným předstupněm. Jen ten, kdo je ochoten vzdát se svého pohodlí, důvěřovat svým kamarádům a upřímně naslouchat volání přírody, se může vydat na cestu k odhalení tajemství Velkého Hroma. Ubytování v týpí stanech, doprava individuální.

Tábor Velkého Hroma NEVEŘEJNÝ

Poslední místo!

10.07.2022 Přihlášení po domluvě s hlavním vedoucím. Tel. 731 575 846 (Lukáš Kamas). Ubytování v týpí stanech, doprava individální.

Kudy z nudy I OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

11.07.2022 Každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády z putování po okolí Vsetína. Cestování vlakem, poznávání nových míst, sportovní aktivity...vždy s teplým obědem. Tábor je určen pro mladé dobrodruhy, kteří ukončili 1.třídu ZŠ.

Plavecký tábor I OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

11.07.2022 Výuka plavání 2x denně, vodní hry a sportování mimo bazén. Účastníci budou rozděleni do skupin dle plaveckých dovedností. Tábor je zaměřen odbourání stresy z vody a na zdokonalování plaveckých technik. Tábor je určen pro žáky ZŠ (ukončená 1.třída)

Švihadlový tábor

11.07.2022 Tábor plný pohybu a her. Naučíš se triky se švihadlem, rychlostní skákání, triky ve dvojicích, skákání v dlouhých lanech. Účastníci tábora musí zvládnout přeskoky přes švihadlo snožmo vpřed. Základní gymnastické dovednosti budeme trénovat na Airtrackové podložce. Budeme sportovat venku i v tělocvičně. Program bude doplněn o výtvarné a rukodělné aktivity.

Tvoření v přírodě

Poslední 3 místa

11.07.2022 Procházky a hry v přírodě, v lese. Tvoření a pokusy z přírodních materiálů. Pohybové aktivity na lezecké stěně v Alcedu, návštěva zookoutku Alceda.

Kudy z nudy II OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

18.07.2022 Každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády z putování po okolí Vsetína. Cestování vlakem, poznávání nových míst, sportovní aktivity...vždy s teplým obědem. Tábor je určen pro mladé dobrodruhy, kteří ukončili 1.třídu ZŠ.

Oříškové dobrodružství veverky Zrzečky

18.07.2022 Veverka Zrzečka zratila svůj oblíbený oříšek, a prosí vás, milí malí táborníci, o pomoc. Vydejte se tedy s námi na cestu do Semetína a společně ztracený oříšek určitě najdeme. Nebudou chybět procházky a poznávání přírody, hry, čtení pohádek a posezení u táboráku. A samozřejmě napínavé dobrodružství při hledání ztraceného oříšku. On to totiž není ledajaký oříšek, je to oříšek kouzelný!

Plavecký tábor II OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

18.07.2022 Výuka plavání 2x denně, vodní hry a sportování mimo bazén. Účastníci budou rozděleni do skupin dle plaveckých dovedností. Tábor je zaměřen odbourání stresu z vody a na zdokonalování plaveckých technik. Tábor je určen pro žáky ZŠ (ukončena 1.třída)

Tábor s Harry Potterem I OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

18.07.2022 Pojď se podívat s Harry Potterem do tajuplného světa kouzelníků, zahrát si famfrpál nebo se načit pár kouzel. Těší se na Tebe Harry, Hermiona a Ron. V programu tábora jsou zařazeny sportovní a rukodělné aktivity aktivity a pobyt venku. Tábor je určen pro žáky ZŠ (ukončena 1.třída).

Karate

24.07.2022 Určeno pro členy oddílu tradičního karate.

Kudy z nudy III OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

25.07.2022 Každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády z putování po okolí Vsetína. Cestování vlakem, poznávání nových míst, sportovní aktivity...vždy s teplým obědem. Tábor je určen pro mladé dobrodruhy, kteří ukončili 1.třídu ZŠ.

Plavecký Velké Karlovice

25.07.2022 Výuka plavání 2x denně v areálu Vodní svět ve Velkých Karlovicích. Součástí programu příměstského tábora jsou vycházky po okolí údolí Pluskovec, pohybové a výtvarné aktivity. Doprava účastníků do místa konání tábora je individuální.

Tábor s Tlapkovou patrolou OBSAZENO

Obsazeno

25.07.2022 Příměstský tábor pro předškolní děti - příznivce Tlapkové patroly. Zábavné hry, tvoření,vycházky do přírody, návštěva lezecké stěny a zookoutku v Alcedu. Program tábora je přizpůsoben dětem do 6 let. Na tábor přijímáme děti, které v červenci 2022 dovrší 3 let.

Tančírna

25.07.2022 Líbí se Ti street dance, zumba, orientální tanec a gymnastika? Chceš si vyzkoušet a naučit se základní kroky a sestavy? Tak si přibal sportovní oblečení, cvičky, dobrou náladu a přijď mezi nás. Týden plný pohybu,výtvarné činnosti a pobytu v přírodě.

Sportovní tábor OBSAZENO

Obsazeno

31.07.2022 Rád(a)sportuješ? Máš rád(a) hry, u kterých zažiješ dobrodružství? Tak právě pro Tebe je určen sportovní tábor na Hájence v Semetíně. Pojď si s námi užít týden aktivního pohybu a táborových her, při kterých si prověříš nejen svoji fyzickou zdatnost.

Putování se zvířátky OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

01.08.2022 Tábor pro milovníky zvířátek. Hrou, výtvarnými i sportovními aktivitami budeme poznávat taje přírody, seznámíme se s životem domácích i volně žijících zvířat. Ukážeme si a vyzkoušíme jak pečovat o domácí mazlíčky, navštívíme místní chovatele v okolí Vsetína.

Sportovní příměstský OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

01.08.2022 Tábor určený pro mladé sportovce je plný sportovních aktivit: parkúr, adventure golf, plavání, jízda na koloběžkách a bowling, pod vedením zkušených vedoucích.

Sporťák Frikulín OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

07.08.2022 Milí táborníci, vydejte se s Frikulínem na Olympijské hry, kde vyzkoušíte netradiční sporty a hry a zažijte tu pravou olympijskou atmosféru. Připraveny jsou i zajímavé výtvarné činnosti,noční výprava, táborák, diskotéka. Moc se na Vás těší celý instruktorský tým.

Lezecký tábor OBSAZENO

Obsazeno

08.08.2022 Příměstký tábor pro ty, kdo chtějí proniknout do tajů lezení a uzlování. Týden plný ochutnávek nejrůznějších oblastí lezení pro začátečníky a mírně pokročilé lezce. Polezeme převážně na umělé stěně v Alcedu, navštívíme i lanové centrum na Hájence v Semetíně s nízkými i vysokými lanovými překážkami. Podle aktuální situace a počasí se můžete těšit na 60ti metrovou lesní lanovku, swing by choice, barmský most nebo lezení na opravdové skále.

Plaváček I OBSAZENO

Obsazeno

08.08.2022 Plavecký tábor pro předškolní děti. Výuka plavání hramou formou probíhá 1x denně v Městských lázních Vsetín. Děti budou rozděleny do skupin dle plaveckých dovedností. Plavání probíhá v dětském a relaxačním bazénku,k dispozici je také jedna plavecká dráha. Přijímáme děti, které v srpnu 2022 dovrší 4 roky.

Tábor s Harry Potterem II OBSAZENO

Obsazeno

08.08.2022 Chceš se podívat s Harry Potterem do tajuplného světa kouzelníků, zahrát si famfrpál nebo se naučit pár kouzel. Čeká na Tebe skupina kouzelníků z Nebelvíru, Zmijozelu, Havraspáru i Mrzimoru! Vedle kouzlení se můžeš těšit na sportovní a vytvarné aktivity i výlety do přírody.

Tábor s Austinem OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

14.08.2022 Poznej tajemného Austina a nové kamarády! Zažij legraci, netradiční hry, dobrodružství na louce i v lese, táborák, neobvyklé výtvarné aktivity a spoustu dalších akčních i klidných aktivit. Pojeď s námi na výborný tábor, který k létu prostě patří!

Asterix a Obelix OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

15.08.2022 Spolu s Asterixem a Obelixem se vydáme na dobrodružnou výpravu plnou her, tvoření a soutěžení jako na Olympijských hrách. Užijeme si spoustu legrace a zábavy, navštívíme lezeckou stěnu a zookoutek v Alcedu. Aktivity budou probíhat v tělocvičně i venku.

Kung-fu Panda

15.08.2022 Máme pro Tebe připraveny sportovní hry s prvky bojového umění. Rovnoměrným rozložením všech činností budou děti rozvíjet své pohybové a smyslovené dovednosti, fantazii a představivost. Aktivity budou probíhat v tělocvičně i venku.

NERF tábor OBSAZENO

Obsazeno

15.08.2022 Hra na strategii a akci oblíbenými nerfovými blastery. Přijď si zahrát s nerfkou nejen do tělocvčny, ale i do terénu! Určeno pro žáky ZŠ (ukončená 1.třída). Nerf pistole vlastní.

Plaváček II OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

15.08.2022 Plavecký tábor pro předškolní děti. Výuka plavání hravou formou probíhá 1x denně v Městských lázních Vsetín. Děti budou rozděleny do skupin dle plaveckých dovedností. Plavání probíhá v dětském a relaxačním bazénku, k dispozici je také jedna plavecká dráha. Přijímáme děti, které v srpnu 2022 dovrší 4 roky.

Divadelní tábor

21.08.2022 Divadelní tábor (dříve Herecký), bude letos již popáté. Účastníci budou mít možnost poznat a vyzkoušet si základní divadelní principy, jako je hlasová, pohybová, herecká a režijně-dramaturgická průprava. V prostředí Hájenky, které disponuje nádhernou přírodou a klidnou, přátelskou atmosférou, se nám jistě podaří chytit tu pravou divadelní Múzu a vytvořit něco úžasného. Poslední den vystoupí všichni účastníci v prostorách klubu Alceda se svým představením.

Barevný tábor

Poslední 3 místa

22.08.2022 Pojď si užít poslední prázdninový týden, na kterém Tě čeká pestrá paleta her, soutěží, tvoření, procházka do parku, návštěva lezecké stěny a zookoutku v Alcedu.

Plavecký - Dobrodružství s chobotnicí

Přijímáme náhradníky

22.08.2022 Tábor zaměřený v dopoledních hodinách na výuku plavání a zdokonalení plaveckých stylů, odpolední program v Alcedu zahrnuje pohybové a kreativní aktivity doprovázené tajuplným světem chobotnic. Výuka plavání bude probíhat na bazénu ve Valašském Meziříčí. Doprava zajištěna.

Filtry

květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.