Novinky

03.05.2021 2. ročník fotosoutěže na téma OSLAVA KVETOUCÍCH STROMŮ

Připravili jsme vás fotosoutěž na téma OSLAVA KVETOUCÍCH STROMŮ. Více informací naleznete ve článku v sekci UDÁLOSTI.

29.04.2021 Cyklostezkou za pokladem

Projížďka s úkoly pro celou rodinu! Více informací naleznete ve článku v sekci UDÁLOSTI.

23.04.2021 EKOUŠ 2021

Připarvili jsme zábavnou šifrovací ekohru EKOUŠ pro rodiče s dětmi nebo jakýkoli tým z veřejnosti! Soubory ke hře a veškeré potřebné informace k dobrodružství, které vás s námi čeká, naleznete v záložce DEN ZEMĚ 2021.

22.04.2021 Videopořad JAK POMÁHÁME NAŠÍ PLANETĚ

Dnes slavíme významný svátek naší planety Země! V rámci oslav Dne Země postupně zveřejníme čtyři videomedailonky o názorech vsetínských environmentalistů s názvem JAK POMÁHÁME NAŠÍ PLANETĚ. Odkaz naleznete ve článku v sekci UDÁLOSTI.

15.04.2021 Zpravodaj duben

Vydáváme dubnový zpravodaj, kde se dozvíte o všech aktualitách. Odkaz ke stažení celého zpravodaje ve formátu pdf a epub naleznete sekci ZPRAVODAJ ALCEDO.

12.04.2021 Provozní doba pro veřejnost

Stále platí zákaz vstupu dětí, žáků a klientů do pravidelných aktivit s výjimkou jednoho lektora na jednoho účastníka. Provozní doba pro veřejnost: po–pá 8.00–12.00, 13.00–16.00, recepce je v provozu v době konání otevřených kroužků.

15.03.2021 Venku se švihadlem

Jaro klepe na dveře, neváhej a jdi si zaskákat se švihadlem! Sdílej své video nebo svou fotku #VENKUSEŠVIHADLEM. Více informací naleznete ve článku v sekci UDÁLOSTI.

12.03.2021 Informace o provozu ALCEDA

Vzhledem k pandemické situaci rušíme dosud neotevřené kroužky, finanční prostředky všem vrátíme do konce března. Více informací naleznete ve článku v sekci UDÁLOSTI.

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 43

Malý Hrom OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

04.07.2021 Zde se všechny činnosti odehrávají v neustálém vztahu s přírodou. Příroda nám dává okusit svoji krásu i tvrdost. Nejsou tu nic platná slova bez činů. Oheň se nám nerozhoří a jídlo se samo nepřipraví. Příroda tak podněcuje náš růst,zdokonaluje naše dovednosti a my získáváme reálný obraz sebe sama. Tábor je programově zaměřený na pobyt v přírodě, pohybové aktivty, sporty a osobnostní rozvoj účastníků.

Švihadlový tábor

04.07.2021 Tábor pro členy rope skippingu Alcedo. Táborový program je zaměřen na stmelení kolektivu, trénink, zábavné hry. Airtrack bereme s sebou!

Kung-fu Panda I

Poslední 3 místa

07.07.2021 Tábor je určen pro děti předškolního věku. Pro děti jsou připraveny sportovní hry s prvky bojových umění, výtvarné aktivity a další činnosti, které podporují dětskou představivost a fantazii. Rovnoměrným rozložením všech činností budou účastníci rozvíjet hravou formou pohybové a smyslové dovednosti.

Modelářský tábor

07.07.2021 Tábor je určen pouze pro členy modelářeského kroužku Alceda. Každý účastník si postaví a odnese domů kompletně sestavený model. S prací na modelech dětem poradí zkušení vedoucí. Program bude tvořen vyváženým poměrem práce na modelech a další táborové zábavy.

8. Climbing camp Bystřička

11.07.2021 Pravé kouzlo lezení nenajdeš v tělocvičně, ale na opravdových skalách. Jak si tohle dobrodružství náležitě užít a hlavně se bezpečně vrátit, tě naučí parta zkušených horolezců. Mimo lezení se můžeš těšit na krásy Bystřičky, opravdu vypečené hry a hlavně na spoustu kamarádů, které spojuje nadšení z lezení v přírodě. Tábor je určen pro začátečníky i pokročilé lezce, ale je nutná určitá fyzická zdatnost, protože běžnou součástí programu jsou několika kilometrové výšlapy, kde si výzbroj nese každý sám. Pokud si nejste jistí, jestli tábor zvládnete, tak kontaktujte hlavní vedoucí (732130216) nebo garanta tábora (731575846).

Škola čar a kouzel OBSAZENO

Obsazeno

11.07.2021 Letos nás čeká jubilejní, 10.ročník Školy čar a kouzel. Studenty nastupující do 1.ročníku čeká spousta kouzel,her, sportování, ale i učení na zkoušky NKÚ. moudrý klobouk rozhodne, kdo bude patřit ke které koleji. Stálí studenti, kteří se školy zúčastnili v minulých ročnících, se stanou pravou rukou svých profesorů.

Velký Hrom OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

11.07.2021 Táboření v přírodě je náročné, a vy si musíte být jistí,že to zvládnete bez problémů. Tuto zkušenost můžete prožít na táboře Malého Hroma, který je nezbytným předstupněm. Jen ten, kdo je ochoten vzdát se svého pohodlí, důvěřovat svým kamarádům a upřímně naslouchat volání přírody, se může vydat na cestu k odhalení tajemnství Velkého Hroma.

Kudy z nudy I

12.07.2021 Tábor pro všechny mladé dobrodruhy! Každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády z putování po okolí Vsetína. Cestování vlakem, sportovní aktivity, poznávání nových míst...vždy proložené teplým obědem. Tábor je určen pro žáky ZŠ.

Letem světem

12.07.2021 Každý den v jiné zemi, na jiném kontinentě. Program tábora tvoří tématické hry z Evropy, Asie, Ameriky, Afriky i Austrálie. Táborníci budou mít možnost představit si, jak to vypadá v různých koutech světa formou výtvarných, hudebních a pohybových aktivit.

Plavecký tábor I OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

12.07.2021 Plavecký tábor je určen pro žáky ZŠ. Výuka plavání se koná 2x denně v Městských lázních Vsetín, účastníci budou rozdělení do skupin dle svých plaveckých dovedností. Do programu jsou zařazeny další táborové aktivity, hry a pobyt venku.

Švihadlový tábor

12.07.2021 Tábor plný pohybu a her, triky se švihadlem, rychlostní skákání, skákání s dlouhým lanem. Budeme skákat jednotlivě, ve dvojicích i ve skupinách, v tělocvičně i venku. Účastníci by měli umět základní přeskoky snožmo vpřed a vzad. Do programu budou zahrnuty i gymnastické dovednosti na airtrackové podložce, rukodělná tvoření, deskové hry.

Tvoření v přírodě

12.07.2021 Výlety a hry v přírodě, rukodělná tvoření z přírodních materiálů, pokusy, návštěva lezecké stěny a zookoutku v Alcedu.

Kudy z nudy II

19.07.2021 Tábor pro všechny mladé dobrodruhy! Každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády z putování po okolí Vsetína. Cestování vlakem, sportovní aktivity, poznávání nových míst...vždy proložené teplým obědem. Tábor je určen pro žáky ZŠ.

Oříškové dobrodružství veverky Zrzečky

19.07.2021 Veverka Zrzečka ztratila svůj oblíbený oříšek a prosí vás,milí malí táborníci, o pomoc. Vadejte se s námi na cestu do Semetína a společně určitě ztracený oříšek najdeme. Nebudou chybět procházky a poznávání přírody, tvoření, hry, čtení pohádek, posezení u táboráku, tajuplné výpravy a samozřejmě napínavé dobrodružství při hledání ztraceného oříšku. On to totiž není jen tak ledajaký oříšek, je to oříšek kouzelný!

Plavecký tábor II

19.07.2021 Plavecký tábor je určen pro žáky ZŠ. Výuka plavání se koná 2x denně v Městských lázních Vsetín, účastníci budou rozdělení do skupin dle svých dovedností. Do programu jsou zařazeny další táborové aktivity, hry a pobyt venku.

STAR WARS

19.07.2021 Jsi milovníkem Star Wars? Máš výjimečnou příležitost nejen zhlédnou Hvězdné války, ale také je i prožít! Zažij s námi zábavu při dobrodružných hrách a aktivitách plných přátelství a vzájemné spolupráce. Tabor je určen pro žáky ZŠ.

Tábor s Harrym Potterem OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

19.07.2021 Chceš se podívat s Harrym Potterem do tajuplného světa kouzelníků? Zahrát si famfrpál nebo se naučit pár kouzel? Přijď mezi nás, bude se na tebe těšit Harry, Ron a Hermiona! Do programu jsou zařazeny sportovní aktivity i výlety do přírody. Tábor je určen pro žáky ZŠ.

Karate

25.07.2021 Tábor pro členy oddílu tradičního karate.

Kudy z nudy III

26.07.2021 Tábor pro všechny mladé dobrodruhy! Každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády z putování pto okolí Vsetína. Cestování vlakem,sportovní aktivity, poznávání nových míst...vždy proložené teplým obědem. Tábor je určen pro žáky ZŠ.

Ledové království OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

26.07.2021 I přes horké letní dny zavítáme do chladné země Arendelle a zažijeme spolu spoustu zábavy, vyrábění, tance, sportovních aktivit a her. Tábor je určen pro nejmenší příznivce královny Elsy, její sestry Anny, bláznivého Olafa a dalších postav z Ledového království. Děti půjdou po obědě spát. Lze přihlásit děti, které v červenci 2021 dovrší tří let.

Parkour

26.07.2021 Putování s bratrstvem Yamakasi po jejich cestě L´Art du Déplacement. Táborníci se vydají pod dohledem bratstva po své vlastní cestě a jejich úkolem bude složit zkoušky a stát se yamakem, jedním z členů bratrstva.

Plavecký Velké Karlovice

26.07.2021 Účastníky čeká 2x denně výuka plavání v areálu Vodního světa ve Velkých Karlovicích. Do programu jsou zařazeny vycházky po okolí údolí Pluskovec, pohybové hry a rukodělná tvoření. Tábor je určen pro žáky ZŠ. Doprava účastníků individuální.

Stezky kolem Bystřičky I

26.07.2021 Baví tě procházky v lese a hry v přírodě? Chceš poznat nové kamarády a zažít táborovou zábavu? Tak se s námi vydej poznat okolí Bystřičky. Příměstský tábor bude plný turistiky, her a tvoření. Vydáme se po naučných stezkách, poznáme nová místa. Procházky spojíme s teplým obědem. Doprava účastníků individuální.

Tanec a pohyb

26.07.2021 Líbí se ti street dance, zumba, orientální tanec, moderní gymnastika? Chceš si je vyzkoušet, naučit se základní kroky a sestavy? Přibal s sebou sportovní oblečení, cvičky a dobrou náladu a přijď mezi nás. V programu jsou další pohybové a výtvarné aktivity. Budeme v tělocvičně i venku na zahradě.

Sportovní tábor OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

01.08.2021 Baví tě sportování? Lákají tě hry, u kterých zažiješ dobrodružství? Tak právě pro tebe je určen sportovní tábor. Při netradiční táborové zábavě a pohybových aktivitách si prověříš nejen svoji fyzickou zdatnost. Pojeď si s námi užít týden plný zábavy a her.

Kudy z nudy IV

02.08.2021 Tábor pro všechny mladé dobrodruhy! Každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády z putování po okolí Vsetína. Cestování vlakem, sportovní aktivity, poznávání nových míst...vždy proložené teplým obědem. Tábor je určen pro žáky ZŠ.

Putování se zvířátky OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

02.08.2021 Tábor pro milovníky zvířátek. Hrou, výtvarnými i sportovními aktivitami budeme poznávat taje přírody. Seznámíme se s životem domácích i volně žijících zvířat. Ukážeme si a vyzkoušíme jak pečovat o domácího mazlíčka a pojedeme se podívat i k místním chovatelům po okolí Vsetína.

Sportovní příměstský

02.08.2021 Baví tě sport a pohyb? Tak toto je tábor určený pro tebe! Vyzkoušíš si různé sportovní aktivity, jako parkour, adventure golf,plavání, výlet na koloběžkách a bowling. Tábor povedou vedoucí, kteří mají zkušenosti se sportovními a pohybovými aktivitami.

Stezky kolem Bystřičky II

02.08.2021 Baví tě procházky v lese a hry v přírodě? Chceš poznat nové kamarády a zažít táborovou zábavu? Tak se s námi vydej poznat okolí Bystřičky. Příměstský tábor bude plný turistiky, her a tvoření. Vydáme se po naučných stezkách a poznáme nová místa. Procházky spojíme s teplým obědem. Doprava účastníků individuální.

Sporťák Frikulín OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

08.08.2021 V letošním roce se ze známého Frikulína stal pořádný sporťák. Rozhodl se, že by letos rád vycestoval na Olympijské hry. Vydejte se spolu s ním a zažijte dobrodružství a zábavu. V táborovém programu nebude chybět výtvarná činnost, noční výprava, táborák i diskotéka.

Letní fičák s Annou a Elsou

09.08.2021 Letní fičák je pro všechny příznivce královny Elsy, její sestry Anny,bláznivého Olafa a dalších postav z Ledového království. I přes horké letní dny zavítáme do chladné země Arendelle a zažijeme spoustu dobrodružství. Do programu jsou zařazeny hry, tvoření, tanec a venkovní aktivity. Tábor je určen pro žáky ZŠ.

Lezecký tábor OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

09.08.2021 Pro všechny, kdo mají zájem proniknout do tajů lezení a uzlování. Jedná se o týden plný ochutnávek nejrůznějších oblastí lezení. Určeno hlavně začátečníkům a mírně pokročilým. Polezeme převážně na umělé stěně v Alcedu, ale čeká nás i výlet na Hájenku do Semetína, kde máme k dispozici lanový park s nízkými a vysokými lanovými překážkami. Podle aktuální situace a počasí se také můžete těšit na 60-ti metrovou lesní lanovku, swing by choice nebo barmský most.

Plaváček I

Poslední místo!

09.08.2021 Výuka plavání hravou formou pro děti předškolního věku. Děti budou rozděleny do skupin dle svých dovedností. Součástí programu jsou hry, pobyt venku, rukodělné aktivity. Program je přizpůsoben věku dětí.

Tábor AUSTIN

Poslední 2 místa

15.08.2021 Pojeď s námi na výborný tábor, který k létu prostě patří! Poznej tajemného Austina a nové kamarády! Zažij legraci, dobrodružství, netradiční sporty a hry, stezku odvahy, táborák i výtvarné aktivity.

Asterix a Obelix

16.08.2021 Spolu s Asterixem a Obelixem se vydáme na dobrodružnou výpravu plnou her, zábavy, tvoření a soutěžních disciplín při Olympijských hrách. Užijeme si zábavu v přírodě, navštívíme zookoutek v Alcedu a jako každý správný Gal zdoláme v Alcedu i lezeckou stěnu.

Kung-fu Panda II

16.08.2021 Máme pro tebe připraveny sportovní hry s prvky bojových umění, nebudou chybět výtvarné aktivity a další aktivity, které podpoří dětskou představivost a fantazii. Rovnoměrným rozložením všech činností budou účastníci rozvíjet své pohybové a smyslové dovednosti.

NERF tábor OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

16.08.2021 Oblíbenými nerfovými blastery hra na strategii a akci. Přijď si zahrát s nerfkou nejen do tělocvičny, ale také do terénu. V programu budou zařazeny další sportovní aktivity a táborové hry. Tábor je určen pro žáky ZŠ.

Plaváček II

16.08.2021 Výuka plavání hravovou formou pro děti předškolního věku. Děti budou rozděleny do skupin dle svých dovedností. Součástí programu jsou hry, pobyt venku, rukodělné aktivity. Program je přizpůsoben věku dětí.

VHK ROBE Vsetín I

16.08.2021 Příměstský tábor zaměřený na suchou přípravu a proložený 2x ledem za týden. V plánu je i výlet (podle epidemiologiské situace). Info k programu: Libor Forch, tel. 602 547 516 Určeno pro členy VHK ROBE Vsetín.

Herecký tábor OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

22.08.2021 Herecký tábor bude letos již počtvrté. Do programu tábora je zařazena výuka základních divadelních principů, jako je hlasová, pohybová, herecká a režijně-dramatická průprava. V prostředí Hájenky, které disponuje nádhernou přírodou a klidnou přátelskou atmosférou, se nám jistě podaří tu pravou hereckou múzu chytit a vytvořit tak něco úžasného. Na závěr proběhne vystoupení všech účastníků tábora v prostorách Alceda na Vsetíně.

Barevný tábor

23.08.2021 Pohybový tábor plný her a zábavy, sportovních, tanečních a rukodělných aktivit v klubovně i venku.

O poklad brazilského mistra A.Gracieho

23.08.2021 Táborníci se seznámí se základy brazilského jiu jitsu (BJJ) a hravpu formou budou bojovat o znovunavrácení černého pásu Arnošta Gracieho, jemuž byl ukraden. Cílem je účastníky naučit základním ctnostem bojovníka, což nebude probíhat jen v tělocvičně, ale i venku. Tábor je určen pro žáky ZŠ.

VHK ROBE Vsetín II

23.08.2021 Příměstský tábor zaměřený na led + suchou přípravu (2x led + 2x suchá/denně). V plánu je i výlet (podle epidemiologické situace). Info k programu: Libor Forch, tel. 602 547 516. Určeno pro členy VHK ROBE Vsetín.

Filtry

květen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31