Novinky

30.08.2023 CHYSTÁME KROUŽKY NA ŠKOLNÍ ROK 23/24

Nabídka kroužků bude zveřejněna od 28. srpna 2023. Zápis bude zahájen 30. srpna 2023 online na webu ALCEDA.

03.06.2023 SKIPPY CUP 2023

Soutěž v rychlostním skákání přes švihadlo, 9.–16. hod. Sportovní hala na Lapači.

04.05.2023 GOLFOVÝ KROUŽEK

Nově otevíráme golfový kroužek. Hřiště Komárno za Valašským Meziříčím.

Sledujte nás

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 38

Tábor Malého Hroma OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

02.07.2023 Zde se všechny činnosti odehrávají v neustálém vztahu s přírodou. Příroda nám dává okusit svoji krásu i tvrdost. Nejsou tu nic platná slova bez činů. Oheň se nám nerozhoří, jídlo se samo nepřipraví.Příroda tak podněcuje náš růst, zdokonaluje naše dovednosti a my získáváme reálný obraz sebe sama. Tábor je programově zaměřen na pobyt v přírodě, pohybové aktivity, sporty a osobnostní rozvoj účastníků.

Kung-fu Panda pro předškoláky

03.07.2023 Pro děti jsou připraveny sportovní hry, kde jsou uschovány prvky z bojových umění. Nebudou chybět ani tvořivé aktivity,rovnoměrným rozložením všech činností budou děti rozvíjet pohybové a smyslové dovednosti. Program je přizpůsoben dětem předškolního věku.

Modelářský tábor ZRUŠEN

03.07.2023

Pohádkový tábor

Poslední 3 místa

03.07.2023 Pohádkový týden na Hájence v Semetíně, kde je krásná chaloupka a vysoký les,a kolem dokola protéká potůček. Tam, v jezírku, Zlatá rybka je, a nad jezírkem Rákosníček. Zábavu si užiješ i se žlutými mimoni a nebude chybět ani psí smečka Tlapkové patroly. Na své si přijdou i fanoušci Scoobyho a jaho party. Nebudou chybět procházky a poznávání okolní přírody, tvoření,hry, tajuplné výpravy, čtení pohádek a posezení u táboráku. Čeká nás karneval s Elsou, Annou a Olafem, tak si přibal kostým a pojeď s námi! Přijímáme děti, které do 3.7.2023 dovrší věku 4 let.

10. Climbig camp Bystřička OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

09.07.2023 Pravé kouzlo lezení nenajdeš v tělocvičně, ale na opravdových skalách. Jak si tohle dobrodružství náležitě užít a hlavně se bezpečně vrátit, Tě naučí parta zkušených horolezců. Mimo lezení se můžeš těšit na opravdu vypečené hry, vycházky do přírody a hlavně na spoutu nových kamarádů, které spojuje nadšení z lezení v přírodě. Tábor je určen pro začátečníky i pokročilé lezce, ale je nutná určitá fyzická zdatnost, protože součástí programu jsou několika kilometrové výšlapy,kde si výstroj nese každý sám. Pokud si nejste jisti, jestli tábor zvládnete, kontaktujte hlavní vedoucí tábora na tel.č. 732130216, 731575846.

Škola čar a kouzel OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

09.07.2023 Letos již dvanáctý ročník Školy čar a kouzel čeká na svoje studenty. Studenty, nastupující do 1.ročníku, čeká spousta kouzel, her, sportů, ale i učení na zkoušky NKÚ. Moudrý klobouk rozhodne, kdo bude patřit ke které koleji. Stálí studenti, kteří se zúčastnili předchozích ročníků, budou pravou rukou svých profesorů.

Tábor Karate pokročilí NEVEŘEJNÉ

09.07.2023 Určeno pro členy oddílu tradičního karate.

Tábor Velkého Hroma OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

09.07.2023 Táboření v přírodě je náročné a vy si musíte být jisti, že to zvládnete - tuto zkušenost můžete prožít na táboře Malého Hroma, který je nezbytným předstupněm k odhalení tajemství Velkého Hroma. Jen ten, kdo je ochoten vzdát se svého pohodlí, důvěřovat kamarádům a upřímně naslouchat volání přírody, se může na tuto cestu vydat.

Tábor Velkého Hroma II NEVEŘEJNÝ

09.07.2023 Přihlášení pouze po předběžné domluvě s hlavním vedoucím. Lukáš Kamas, tel. 731575846.

Kudy z nudy I

Přijímáme náhradníky

10.07.2023 Tábor je určen pro žáky ZŠ. Každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády z putování po okolí Vsetína. Cestování vlakem, poznávání nových míst,sportovní aktivity, vždy s teplým obědem. Tábor pro všechny mladé dobrodruhy!

Plavecký tábor I

Poslední místo!

10.07.2023 Tábor je určen pro žáky ZŠ. Program zahrnuje 2x denně výuku plavání,vodní hry i sportování mimo bazén. Děti budou rozděleny do skupin dle svých dovedností a schopností. Součástí táborového programu jsou tvořivé a rukodělné aktivity.

Švihadlový tábor

10.07.2023 Tábor plný pohybu, her a aktivit se švihadlem - rychlostní skákání,triky ve dvojicích, skákání s dlouhým lanem. Budeme skákat jednotlivě, ve dvojicích i ve skupinách jak v tělocvičně, tak i venku. U účastníků očekáváme schopnost zrealizovat přeskoky snožmo vpřed. Součástí táborového programu je i zakladní gymnastická průprava na airtrackové podložce, rukodělná tvoření a deskové hry.

Tvoření v přírodě I OBSAZEN

Přijímáme náhradníky

10.07.2023 Procházky do přírody, hry v přírodě, hry v lese, tvoření z přírodních materiálů, pokusy, návštěva lezeské stěny a zookoutku v Alcedu.

Kudy z nudy II

17.07.2023 Tábor je určen pro žáky ZŠ. Každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády z putování po okolí Vsetína. Cestování vlakem, poznávání nových míst,sportovní aktivity,vždy s teplým obědem. Tábor pro všechny mladé dobrodruhy!

Oříškové dobrodružství veverky Zrzečky

17.07.2023 Veverka Zrzečka ztratila svůj oblíbený oříšek, a prosí vás, milí malí táborníci, o pomoc. Vydejte se s námi na cestu do Semetína a společně ztracený oříšek určitě najdeme. On to totiž není ledajaký oříšek, ale je to oříšek kouzelný! Nebudou chybět taborové hry, tajuplné výpravy a výlety do přírody, tvoření, čtení pohádek a posezení u táboráku. Přijímáme děti, které do 17.7.2023 dovrší věku 4 let.

Plavecký tábor II OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

17.07.2023 Tábor je určen pro žáky ZŠ. Program zahrnuje 2x denně výuku plavání, vodní hry i sportování mimo bazén. Děti budou rozděleny do skupin dle svých dovedností a schopností. Součástí táborového programu jsou tvořivé a rukodělné aktivity.

Tábor s Harry Potterem I OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

17.07.2023 Chceš se podívat s Harry Potterem do tajuplného světa kouzelníků, zahrat si famfrpál nebo se naučit pár kouzel? Pokud ano, tak se Tě už nemůže dočkat skupina kouzelníků z Nebelvíru, Zmijozelu, Havraspáru i Mrzimoru! Těšit se můžeš na sportovní aktivity, výlety do přírody, tvoření, kouzlení a další táborovou zábavu.

Tábor Karate

23.07.2023 Pobytový tábor bude zaměřen na výuku tradičního karate,vyzkoušíme další bojová umění a týmové hry. Společně si procvičíme týmového ducha, schopnost spolupráce a zapojíme svou kreativitu při řešení různých úkolů. Nebude chybět zábava, adrenalin, kamarádi, výlety do okolí, táborák.

Kudy z nudy III

Poslední místo!

24.07.2023 Tábor je určen pro žáky ZŠ. Každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády z putování po okolí Vsetína. Cestování vlakem, poznávání nových míst,sportovní aktivity, vždy s teplým obědem. Tábor pro všechny mladé dobrodruhy!

Plavecký tábor Velké Karlovice ZRUŠEN

24.07.2023 Po celý týden budeme 2x denně plavat v areálu Vodní svět ve Velkých Karlovicích. Součástí táborového programu jsou vycházky po okolí údolí Pluskovec, sportovní aktivity, rukodělná tvoření a zábava s kamarády. Doprava účastníků do Velkých Karlovic je individuální.

Tábor s Tlapkovou patrolou OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

24.07.2023 Na tábor přijímáme děti, které v červenci 2023 dovrší 3 let. Zveme všechny malé příznivce Tlapkové patroly. Společně si užijeme spoustu zábavy, tvoření her a soutěží. Nebudou chybět výlety do přírody, navštívíme lezeckou stěnu a zookoutek v Alcedu. Program tábora bude přizpůsoben režimu mateřské školy.

Tancuj s úsměvem OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

24.07.2023 Líbí se Ti street dance, zumba, orientální tanec, moderní gymnastika? Chceš si je vyzkoušet a naučit se základní kroky a sestavy? Tak si zabal sportovní oblečení, cvičky, dobrou náladu a přijď mezi nás. Čekají na Tebe další sportovní aktivity, výtvarné činnosti a pobyt venku v přírodě.

Sporťák OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

30.07.2023 Rád/a sportuješ? Chceš si dát uprostřed prázdnin pořádně do těla? Máš rád/a tradiční i netradiční hry, u kterých zažiješ zábavu i dobrodružství? Tak právě pro Tebe je určen náš sportovní pobytový tábor - SPORŤÁK! Nádherná příroda na konci údolí Semetína dává spoustu možností, jak prověřit fyzickou i psychickou zdatnost. Vichni milovníci pohybu si přijdou na své, ale jen ti, kteří se toho opravdu nebojí, nakonec vystoupí na bednu vítězů po hájenkovském Spartan Race.

Ledové království OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

31.07.2023 Na tábor přijímáme děti, které v červenci 2023 dovrší 3 let. Zveme nejmenší příznivce Elzy, Anny a Olafa. Společně s nimi si užijeme spoustu zábavy, her a soutěží. Budeme chodit na procházky do přírody, navštívíme také lezeckou stěnu a zookoutek v Alcedu. Tábor bude přizpůsoben režimu mateřské školy.

Putování se zvířátky OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

31.07.2023 Tábor pro milovníky zvířátek. Hrou, výtvarnými a sportovními aktivitami budeme poznávat taje přírody. Seznámíme se s životem domácích i volně žijících zvířat, ukážeme si a vyzkoušíme, jak pečovat o domácího mazlíčka a pojedeme se podívat i k chovatelům v okolí Vsetína.

Sportovní tábor OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

31.07.2023 Máš rád/a sport a pohyb? Tak toto je tábor určený pro Tebe!Vyzkoušíš si různé sportovní aktivity: parkúr, adventure golf, plavání, výlet na koloběžkách a bowling. Povedou vás vedoucí, kteří mají zkušenosti se sportovními a pohybovými aktivitami.

Frikulín OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

06.08.2023 Frikulín se o prázdninách rád baví i učí, protože ví, jak mohou být tyto činnosti krásně provázané. Frikulín může sportovat, tvořit, bádat, hrát si, smát se, zpívat, tancovat, i jen tak, odpočívat. Frikulín rozhodně ví,jak strávit prázdninový čas smysluplně, v partě skvělých kamarádů, a na úžasném místě uprostřed nádherné přírody. Velmi rád poznává nové Frikulíny, miluje tajemství, překvapení a táborovou pohodu na Hájence. Chceš být taky Frikulín?

Lezecký tábor OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

07.08.2023 Příměstský tábor pro všechny,kdo mají zájem proniknout do tajů lezení a uzlování, pod vedením zkušených lektorů. Určeno hlavně začátečníkům a mírně pokročilým lezcům. Polezeme převážně na umělé stěně v Alcedu, ale čeká nás i výlet na Hájenku v Semetíně,kde je k dispozici lanový park s nízkými a vysokými lanovými překážkami. Podle aktuální situace a počasí, se také můžete těšit na 60-ti metrovou lesní lanovku, swing by choice, barmský most nebo lezení na opravdové skále.

Plaváček I OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

07.08.2023 Na tábor přijímáme děti, které v srpnu 2023 dovrší 4 roky. Děti čeká 1x denně plavání v Městských lázních ve Vsetíně, k dispozici bude dětský i relaxační bazén.Děti budou rozděleny do skupin dle jejich dovedností a schopností, naučí se základní plavecké dovednosti. Pro nebojácné plaváčky bude připravena jedna plavecká dráha. Součástí táborového programu budou hry a tvoření přizpůsobené věku dětí.

Tábor s Harry Potterem II OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

07.08.2023 Chceš se podívat s Harry Potterem do tajuplného světa kouzelníků, zahrát si famfrpál nebo se naučit pár kouzel? Pokud ano, tak se Tě už nemůže dočkat skupina kouzelníků z Nebelvíru, Zmijozelu, Havraspáru i Mrzimoru! Těšit se můžeš na sportovní aktivity, výlety do přírody, tvoření, kouzlení a další táborovou zábavu.

Tábor s Austinem OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

13.08.2023 Poznej tajemného Austina i nové kamarády! Zažij legraci, netradiční hry a sporty, dobrodružství, stezku odvahy, posezení u táboráku, a spoustu dalších táborových aktivit. Pojeď s námi na výborný tábor, který k létu prostě patří!

Kung-fu Panda

14.08.2023 Máme pro tebe připraveny sportovní hry, kde jsou uschovány prvky z bojových umění. Součástí táborového programu budou i tvořivé aktivity. Rovnoměrným rozložením všech činností budou děti rozvíjet své pohybové a smyslové dovednosti.

NERF tábor OBSAZENO

Obsazeno

14.08.2023 NERF tábor je určen pro žáky ZŠ. Hra na strategii a akci oblíbenými nervovými blastery. Přijď si zahrát s nerfkou nejen do tělocvičny, ale také do terénu!

Plaváček II OBSAZENO

Obsazeno

14.08.2023 Na tábor přijíme děti, které v srpnu 2023 dovrší 4 roky. Děti čeká 1x denně plavání v Městských lázních ve Vsetíně.K dispozici bude dětský i relaxační bazén.Děti budou rozděleny do skupin dle jejich dovedností a schopností, naučí se základní plavecké dovednosti. Pro nebojácné plaváčky bude připravena jedna plavecká dráha. Součástí táborového programu budou hry a tvoření přizpůsobené věku dětí.

Tvoření v přírodě II OBSAZENO

Přijímáme náhradníky

14.08.2023 Procházky do přírody, hry v přírodě, hry v lese, tvoření z přírodních materálů,pokusy. Návštěva lezecké stěny a zookoutku v Alcedu.

Divadelní tábor

20.08.2023 Šestý ročník divadelního tábora je připraven! Účastníci budou mít opět možnost poznat a vyzkoušet základní divadelní principy, jako je hlasová, pohybová, herecká a režijně-dramaturgická průprava. V prostředí Hájenky, která disponuje nádhernou přírodou a klidnou,přátelskou atmosférou, se nám jistě podaří tu pravou divadelní Múzu chytit a vytvořit něco úžasného. Na závěr tábora proběhne vystoupení všech účastníků v prostorách klubu Alceda ve Vsetíně.

Barevný tábor

21.08.2023 Pojď si s námi užít poslední prázdninový týden! Zažijeme spoustu legrace, budeme hrát hry, soutěžit, vyrábět. Těšit se můžeš na procházky do parku, návštěvu lezecké stěny a zookoutku v Alcedu.

Plavecký tábor III

Poslední místo!

21.08.2023 Program zahrnuje 2x denně výuku plavání, vodní hry i sportování mimo bazén. Nebudeme jen zdokonalovat plaveckou techniku, ale také se ve vodě zabavíme a odbouráme stres z vody. Děti budou rozděleny do skupin dle svých dovedností a schopností. Součástí táborového programu jsou tvořivé a rukodělné aktivity.

Filtry

červen 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.