Novinky

05.06.2018 Letní tábory 2018

Stále máme volná místa na letních příměstských i pobytových táborech! Nabídku táborů najdete v sekci TÁBORY.

23.04.2018 V pondělky 30. 4. a 7. 5. má ALCEDO prázdninový režim

V pondělky 30. 4. a 7. 5. se nekonají žádné pravidelné aktivty, ALCEDO má prázdninový režim.

21.03.2018 V období velikonočních prázdnin bude budova ALCEDA uzavřena

29. 3. - 2. 4. 2018 bude budova ALCEDA uzavřena, v tento termín se nekonají žádné pravidelné aktivty. Přísný zákaz vstupu do budovy hlavními dveřmi z důvodu jejich výměny! Děkujeme za pochopení.

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 34

Tábor Malého Hroma OBSAZENO

01.07.2018 Zde se všechny činnosti odehrávají v neustálém vztahu s přírodou. Příroda nám dává okusit svoji krásu i tvrdost. Nejsou tu nic platná slova bez činů. Oheň se sám nerozhoří, jídlo se samo nepřipraví. Příroda tak podněcuje náš růst, zdokonaluje naše dovednosti a my získáváme reálný obraz sebe sama. Tábor je programově zaměřen na pobyt v přírodě, pohybové aktivity, sporty a osobnostní rozvoj účastníků.

Tancuj s úsměvem I

02.07.2018 Tábor zaměřený na taneční styly - prvky zumby, orientální tance, street dance, divadelní tanec. V programu bude i moderní gymnastika a akrobacie s náčiním i bez něj. Táborový program bude doplněn i o hudební hrátky a rukodělné aktivity.

Tábor Velkého Hroma OBSAZENO

08.07.2018 Táboření v přírodě je náročné a vy si musíte být jistí, že to zvládnete bez problémů. Tuto zkušenost můžete prožít na táboře Malého Hroma, který je nezbytným předstupněm. Jen ten, kdo je ochotný vzdát se svého pohodlí, důvěřovat svým kamarádům a upřímně naslouchat volání přírody, se může vydat na cestu k odhalení tajemství Velkého Hroma.

Letem světem

09.07.2018 V rámci táborového programu děti "navštíví" formou pohybových a vědomostních her, výtvarných a hudebních činností různé státy a jejich kulturu.

Plavecký I OBSAZENO

09.07.2018 Tábor je zaměřený na výuku plavání, děti chodí na bazén 2 x denně. V programu jsou zařazeny i tvořivé a pohybové aktivity. Tábor je určen pro děti, které v roce 2017/2018 ukončily 1. třídu a pro děti starší.

Rope skipping

09.07.2018 Rope skipping - skákání přes švihadla nejrůznějších délek. Během tábora budeme skákat jednotlivě, ve dvojicich i ve skupinách. Pohybové aktivity budou probíhat venku i v tělocvičně. Táborový program bude doplněn o hrátky s hudbou a rukodělná tvoření.

Kudy z nudy I OBSAZENO

16.07.2018 Každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády z putování po okolí Vsetína. Sportovní aktivity, cestování vlakem, poznávání nových míst. vždy proložené teplým obědem. Tábor pro všechny mladé dobrodruhy! Tábor je určen pro děti, které v roce 2018 ukončily 1. třídu a pro děti starší.

Plavecký II OBSAZENO

16.07.2018 Tábor je zaměřen na výuku plavání, děti chodí na bazén 2 x denně. V programu jsou zařazeny i tvořivé a pohybové aktivity. Tábor je určen pro děti, které v roce 2017/2018 ukončily 1. třídu a pro děti starší.

Sportovní I

16.07.2018 Pohybový tábor plný zábavy a her. Můžete se těšit na taneční a pohybové aktivity, švihadla, lezeckou stěnu i rukodělné aktivity. Tábor je určen pro děti předškolního věku.

Škola v přírodě v Ledovém království OBS

16.07.2018 Děti se společně s Olafem vydají do Ledového království, kde nebudou chybět výpravy do přírody, tvoření, hry, čtení pohádek, posezení u táboráku. Přidejte se k nám a společně se pokusíme Ledové království vymanit z nekonečné zimy.

Škola čar a kouzel OBSAZENO

22.07.2018 V 7. ročníku vás opět čeká spousta zábavy, her a sportů, ale i "učení" na zkoušky NKÚ. Moudrý klobouk rozhodne, kdo bude patřit ke které koleji. Studenti z předešlých ročníků budou pravýma rukama svých profesorů. Společně zaženeme všechny mozkomory!

Hledání ztracené duhy I

23.07.2018 Na obloze svítí sluníčko, a zároveň potřebujeme deštníky. To je nepochybně důvod vzhlédnout k obloze, prohlédnout si duhu a jít hledat poklad, který se na jejím konci ukrývá. Tábor plný her, soutěží, pobytu v přírodě, výtvarných aktivit a netradičních sportů. Tábor probíhá na ZŠ Bystřička, doprava individuální.

Kudy z nudy II OBSAZENO

23.07.2018 Každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády z putování po okolí Vsetína. Sportovní aktivity, cestování vlakem, poznávání nových míst. vždy proložené teplým obědem. Tábor pro všechny mladé dobrodruhy! Tábor je určen pro děti, které v roce 2018 ukončily 1. třídu a pro děti starší.

Kung-fu Panda

23.07.2018 V programu je zařazeno trénování karate a sebeobrany, sportovní i netradiční hry, výtvarné aktivity.

Plaváček I OBSAZENO

23.07.2018 Výuka plavání hravou formou - děti budou rozděleny do skupin dle plaveckých dovedností. Děti se mohou těšit na rukodělné tvoření, hry, kuchařské pokusy. Celým týdnem bude vaše děti provázet námořnická družina.

Tvoření v přírodě

23.07.2018 Procházky do přírody, hry v přírodě, tvoření z přírodních materiálů, tvoření s keramickou hlínou, glazování, návštěva horolezecké stěny, muzikohraní, hraní na tibetské mísy, chrastítka a šamanský buben.

Kudy z nudy III OBSAZENO

30.07.2018 Každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády z putování po okolí Vsetína. Sportovní aktivity, cestování vlakem, poznávání nových míst. vždy proložené teplým obědem. Tábor pro všechny mladé dobrodruhy! Tábor je určen pro děti, které v roce 2018 ukončily 1. třídu a pro děti starší.

Plaváček II OBSAZENO

30.07.2018 Výuka plavání hravou formou - děti budou rozděleny do skupin dle plaveckých dovedností. Děti se mohou těšit na rukodělné tvoření, hry, kuchařské pokusy. Celým týdnem bude vaše děti provázet námořnická družina.

Putování se zvířátky OBSAZENO

30.07.2018 Tábor pro milovníky zvířátek. Hrou, výtvarnými i sportovními aktivitami budeme poznávat taje přírody. Seznámíme se se životem domácích i volně žijících zvířat a ukážeme si a vyzkoušíme, jak pečovat o domácího mazlíčka. Pojedeme se podívat i k místním chovatelům po okolí Vsetína.

Summer Jump Rope Camp

04.08.2018 Mezinárodní švihadlový kemp v Praze. Kemp obsahuje 26 hodin tréninku všech švihadlových disciplín, gymnastiku a tanec pod vedením amerických lektorů. Celý kemp bude probíhat v anglickém jazyce.

Sportovní OBSAZENO

05.08.2018 Rádi sportujete? Máte rádi hry, u kterých zažijete dobrodružství? Tak právě to bude sportovní tábor. Kromě různých sportovních her vás čeká také netradiční táborová zábava, při které si zkusíš svou fyzickou zdatnost. Přijďte si za námi užít týden plný zábavy a her. Do programu tábora jsou zařazeny tradiční i netradiční sporty, návštěva nízkého lanového centra,výlety do okolí Semetína, výtvarné aktivity, zábavné hry.

Sportovní II OBSAZENO

06.08.2018 Tábor zaměřený na pohyb a sport s přizpůsobením věku a schopnostem dětí.

Golfový

12.08.2018

Sporťák Frikulín OBSAZENO

12.08.2018 V letošním roce se ze známého Frikulína stal pořádný sporťák. Rozhodl se, že by letos rád vycestoval na OLYMPIJSKÉ HRY. Mílí táborníci, během této dobrodružné týdenní cesty se sporťákem Frikulínem budete mít možnost vyzkoušet si různé netradiční hry a sporty, dobrodružné výpravy do lesa a zažijete tu pravou olympijskou atmosféru. Pozor, nebude se ale jen sportovat! Připraveny jsou zajímavé výtvarné činnosti, táborový ohýnek, noční výprava, diskotéka a spousta dalších zážitků, které k létu prostě patří. Moc se na vás těší instruktorský tým! V programu jsou zařazeny sportovní i tvořivé aktivity, navštěva lanového centra, výlety do okolí Semetína, zábavné hry.

Asterix a Obelix: olympijské hry OBSAZEN

13.08.2018 Společně se vydáme do pohádkového světa Asterixe a Obelixe a jejich výpravy na olympijské hry. Budeme vařit kouzelné lektvary, prozkoumávat přírodu, sportovat, soutěžit a samozřejmě co by to bylo za olympiádu bez pořádného poháru pro vítěze.

Hledání ztracené duhy II OBSAZENO

13.08.2018 Na obloze svítí sluníčko, a zároveň potřebujeme deštníky. To je nepochybně důvod vzhlédnout k obloze, prohlédnout si duhu a jít hledat poklad, který se na jejím konci ukrývá. Tábor plný her, soutěží, pobytu v přírodě, výtvarných aktivit a netradičních sportů. Tábor probíhá na ZŠ Bystřička, doprava individuální.

Lezecký OBSAZEN

13.08.2018 Pro všechny kdo mají zájem proniknout do tajů lezení a uzlování. Určeno hlavně začátečníkům a mírně pokročilým. Polezeme převážně na umělé stěně v Alcedu, ale čeká nás i výlet na Hájenku do Semetína, kde máme k dispozici lanový park s nízkými a vysokými lanovými překážkami. Podle aktuální situace a počasí se také můžete těšit na 60 metrovou lesní lanovku nebo Swing by choice.

Valachem za týden

13.08.2018 Budeme zpívat, tancovat, péct frgály a tvořit. Navštívíme Mikuláštíkovo fojtství a muzeum ve Velkých Karlovicích.

Tábor Austin OBSAZENO

19.08.2018 Poznej tajemného Austina a nové kamarády! Zažij legraci, netradiční hry, sport, dobrodružství na louce i v lese, táborák, stezku odvahy, neobvyklé výtvarné aktivity a spoustu dalších akčních i klidných aktivit. Pojeď s námi na výborný tábor, který k létu prostě patří! Do programu tábora jsou zařazeny pohybové i rukodělné aktivity, návštěva lanového centra, výlety, zábavné hry.

Kudy z nudy IV

20.08.2018 Každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády z putování po okolí Vsetína. Sportovní aktivity, cestování vlakem, poznávání nových míst. vždy proložené teplým obědem. Tábor pro všechny mladé dobrodruhy! Tábor je určen pro děti, které v roce 2018 ukončily 1. třídu a pro děti starší.

NERF tábor OBSAZENO

20.08.2018 Oblíbenými nerfovými blastery hra na strategii a akci. Přijď si zahrát s nerfkou nejen do tělocvičny, ale také do terénu! Chybět nebudou i jiné sportovní či outdoorové aktivity jako třeba florbal, lakros anebo slackline. Tábor je určen pro děti, které v roce 2018 ukončily 1. třídu a pro děti starší.

Tancuj s úsměvem II

20.08.2018 Tábor zaměřený na taneční styly - prvky zumby, orientální tance, street dance, divadelní tanec. V programu bude i moderní gymnastika a akrobacie s náčiním i bez něj. Táborový program bude doplněn i o hudební hrátky a rukodělné aktivity.

Herecký tábor

26.08.2018 Výuka základních divadelních principů jako je hlasová, pohybová, herecká a režijně dramaturgická průprava. Tábor je určen pro nezkušené i pokročilé divadelníky. Výuku zajišťují studenti divadelní fakulty Janáčkovy akademie múzických umění. Součástí táborového programu jsou i další aktivy - pohybové a výtvarné a výlety do okolí.

Barevný tábor

27.08.2018 Tábor plný her a zábavy, sportovních a pohybových aktivit i rukodělných aktivit.

Filtry

červen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30