Novinky

22.08.2019 Kroužky 2019/20

Nabídku kroužků najdete zde na webu ALCEDA od pondělí 26. 8. 2019! :)

01.07.2019 Prázdninová provozní doba ALCEDA

Upozorňujeme na změnu provozní doby ALCEDA o letních prázdninách: PO-ČT 8.00-12.00. Pro účastníky příměstských táborů se budova otevírá v 7.00.

17.06.2019 Letní tábory 2019

Stále máme volná místa na letních příměstských i pobytových táborech! Nabídku táborů najdete v sekci TÁBORY.

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 39

Tábor Malého Hroma

Poslední 2 místa!

30.06.2019 Zde se všechny činnosti odehrávají v neustálém vztahu s přírodou. Příroda nám dává okusit svoji krásu i tvrdost. Nejsou tu nic platná slova bez činů. Oheň se sám nerozhoří, jídlo se samo nepřipraví. Příroda tak podněcuje náš růst, zdokonaluje naše dovednosti a my získáváme reálný obraz sebe sama. Tábor je programově zaměřen na pobyt v přírodě, pohybové aktivity, sporty a osobnostní rozvoj účastníků.

6.Climbing camp Bystřička OBSAZENO

OBSAZENO!

07.07.2019 Pravé kouzlo lezení nenajdeš v tělocvičně, ale na opravdových skalách. Jak si tohle dobrodružství užít a přežít, tě naučí parta zkušených horolezců. Tábor je jak pro začátečníky, tak pro pokročilé lezce.

Tábor Velkého Hroma

07.07.2019 Táboření v přírodě je náročné a vy si musíte být jistí, že to zvládnete bez problémů. Tuto zkušenost můžete prožít na táboře Malého Hroma, který je nezbytným předstupněm. Jen ten, kdo je ochotný vzdát se svého pohodlí, důvěřovat svým kamarádům a upřímně naslouchat volání přírody, se může vydat na cestu k odhalení tajemství Velkého Hroma.

Letem světem

08.07.2019 Každý den v jiné zemi, na jiném kontinentě. Hry a aktivity z Evropy, Asie, Ameriky, Afriky, Austrálie.

Plavecký I OBSAZENO

OBSAZENO!

08.07.2019 Příměstský tábor zaměřený na výuku plavání. Výuka probíhá 2x denně v Městských lázních, děti budou rozděleny do skupin dle svých doveností. Doprovodný program: hry,sportovní aktivity, rukodělná tvoření. Tábor je určen pro děti, které ukončily 1.třídu a starší.

Zábava se švihadlem

08.07.2019 Sportovní tábor, hry, zábava, tanec, skákání na trampolínách, skákání přes švihadla nejrůznějších délek. Budeme skákat jednotlivě, ve dvojicích, i s celou skupinou, v tělocvičně i venku. Můžete se těšit na hrátky s hudbou a materiálem. Tvoření, vyrábění, kreslení, horolezecká stěna.

Tábor Valachy II

14.07.2019 Pojeď s námi zažít úžasný týden uprostřed nádherné valašské přírody se spoustou nových kamarádů! Zažij legraci, netradiční hry, sport, dobrodružství na louce i v lese, táborák, noční hry, neobvyklé výtvarné aktivity a spoustu dalších akčních i klidných aktivit. Pojeď s námi na Tábor Valachy, který k létu prostě patří a kdo ví, třeba se nám podaří najít i dávno zapomenutý poklad valašských hor!

Hledání ztracené duhy I

15.07.2019 Na obloze svítí sluníčko a zároveň potřebujeme deštníky. To je nepochybně důvod vzhlédnout k obloze, prohlédnout si duhu a jít hledat poklad...

Kudy z nudy I OBSAZENO

OBSAZENO!

15.07.2019 Každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády z putování po okolí Vsetína. Sportovní aktivity, cestování vlakem, poznávání nových míst. Vždy proložené teplým obědem. Tábor pro všechny mladé dobrodruhy!

Oříškové dobrodruž.veverky Zrzečky OBSAZ

OBSAZENO!

15.07.2019 Veverka Zrzečka ztratila svůj oblíbený oříšek a prosí vás, malí milí táborníci, o pomoc. Vydejte se s námi na cestu do Semetína a společně určitě ztracený oříšek najdeme. Nebudou chybět procházky a poznávání přírody, tvoření, hry, čtení pohádek, posezení u táboráku, tajuplné výpravy a samozřejmě napínavé dobodružství při hledání ztraceného oříšku. On to totiž není jen tak ledajaký oříšek, ale je to oříšek kouzelný!

Plavecký II OBSAZENO

OBSAZENO!

15.07.2019 Příměstký tábor zaměřený na výuku plavání. Výuka probáhí 2x denně v Městský lázních, děti budou rozděleny do skupin dle svých dovedností. Doprovodný program: hry, sportovní aktivity, rukodělná tvoření. Tábor je určen pro děti, které ukončily 1.třídu a starší.

Tvoření v přírodě OBSAZENO

OBSAZENO!

15.07.2019 Děti se můžou těšit na kreslení, tvoření, hry. Procházky do přírody, hry v přírodě, tvoření z přírodních materiálů, návštěva horolezecké stěny, sportování, dovádění, hry, muziko-hraní, hraní na tibetské mísy, chrastítka a šamanský buben.

Žonglo-mánie

15.07.2019 Máš rád(a)nové, jedinečné či netradiční aktivity? aví tě házet, chytat nebo roztáček všechno kolem sebe? Pak je pro tebe tábor Žonglo-mánie jako stvořený.

Škola čar a kouzel OBSAZENO

OBSAZENO!

21.07.2019 Letos nás čeká osmý ročník Školy čar a kouzel. Studenty nastupující do prvního ročníku čeká spousta kouzel, her, sportů, ale i učení na zkoušky NKÚ. Moudrý klobouk rozhodne, kdo bude patřit ke které koleji. Stálí studenti, kteří se školy zúčastnili v minulých ročnících, se stanou pravou rukou svých profesorů.

Kudy z nudy II OBSAZENO

OBSAZENO!

22.07.2019 Každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády z putování po okolí Vsetína. Sportovní aktivity, cestování vlakem, poznávání nových míst. Vždy proložené teplým obědem. Tábor pro všechny mladé dobrodruhy!

Kung-fu Panda

22.07.2019 Připraveny jsou sportovní hry s prvky tradičního karate, nebudou chybět výtvarné a další pohybové aktivity v tělocvičně i v přírodě.

Plaváček I OBSAZENO

OBSAZENO!

22.07.2019 Tábor zaměřený na výuku plavání hravou formou. Výuka probíhá hodinu denně v Městských lázních Vsetín. Děti budou rozděleny do skupinek dle jejich dovedností. Součástí táborového programu jsou pohybové a tvořivé aktivity přizůsobené věku dětí.

Tancuj s úsměvem I

22.07.2019 Taneční tábor plný her a zábavy.Můžeš se těšit na nejrůznější taneční sestavy, skákání na trampolínách, sportování, kreslení, tvoření, hry, horolezecká stěna, hry v přírodě, soutěžení.

Asterix a Obelix: Olympijské hry OBSAZEN

OBSAZENO!

29.07.2019 Sportovně-pohybový tábor plný her a zábavy. Děti se můžou těšit na sportování, kreslení, tvoření, hry, horolezecká stěnu, hry v přírodě, skákání přes švihadlo, tanec, soutěžení. Společně se vydáme do pohádkového světa Asterixe a Obelixe a jejich výpravy.

Kudy z nudy III

Poslední místo!

29.07.2019 Každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády z putování po okolí Vsetína. Sportovní aktivity, cestování vlakem, poznávání nových míst. Vždy proložené teplým obědem. Tábor pro všechny mladé dobrodruhy!

Plaváček II

Poslední místo!

29.07.2019 Tábor zaměřený na výuku plavání hravou formou. Výuka probíhá hodinu denně v Městských lázních Vsetín. Děti budou rozděleny do skupinek dle jejich dovedností. Součástí táborového programu jsou pohybové a tvořivé aktivity přizpůsobené věku dětí.

Tancuj s úsměvem II

29.07.2019 Taneční tábor plný her a zábavy. Můžeš se těšit na nejrůznější taneční sestavy, skákání na trampolínách, sportování, kreslení, tvoření, hry, horolezecká stěna, hry v přírodě, soutěžení.

Sportovní OBSAZENO

OBSAZENO!

04.08.2019 Rád sportuješ? Máš rád hry, u kterých zažiješ dobrodružství? Tak právě to bude sportovní tábor. Kromě různých sportovních her tě čeká také netradiční táborová zábava, při které si zkusíš svou fyzickou zdatnost. Chybět nebude ani pravá olympijská atmosféra! Přijď si za námi užít týden plný zábavy a her.

Letní fičák

Poslední 2 místa!

05.08.2019 Sportovně-pohybový tábor plný her a zábavy. Děti se můžou těšit na sportování, kreslení, tvoření, hry, horolezecká stěnu, hry v přírodě, skákání přes švihadlo, tanec, soutěžení.

Putování se zvířátky OBSAZEN

OBSAZENO!

05.08.2019 Tábor pro milovníky zvířátek. Hrou, výtvarnými i sportovními aktivitami budeme poznávat taje přírody. Seznámíme se se životem domácích i volně žijících zvířat. Těší se na tebe zvířátka v zookoutku v Alcedu.

Sportovní příměstský OBSAZENO

OBSAZENO!

05.08.2019 Máš rád(a) sport a pohyb? Přijď si vyzkoušet tradiční i netradiční sporty a pohybové aktivity.

Golfový

11.08.2019 Již 6. ročník tradičního Masters je tady! Opět na překrásném hřišti na Búřově! Naučíme se základy golfového švihu, krátké hry, puttingu. Neopomeneme golfová pravidla, etiketu a zásady správného chování. Budeme hrát na devítijamkovém hřišti Golf Clubu Búřov. Těšit se můžete jak na celotáborové Masters, tak na spoustu her a aktivit nejen s golfovou tematikou. Tábor je otevřen i pro rodiče! Vlastní hole nejsou nutností.

Sporťák Frikulín OBSAZENO

OBSAZENO!

11.08.2019 Mílí táborníci, během tohoto týdenního dobrodružství se sporťákem Frikulínem budete mít možnost vyzkoušet si různé netradiční hry a sporty a dobrodružné výpravy do lesa! Připraveny jsou další zajímavé činnosti, táborový ohýnek, noční výprava, diskotéka a spousta dalších zážitků, které k létu prostě patří.

Hledání ztracené duhy II

12.08.2019 Na obloze svítí sluníčko a zároveň potřebujeme deštníky. To je nepochybně důvod vzhlédnout k obloze, prohlédnout si duhu a jít hledat poklad...

Kudy z nudy IV

Poslední místo!

12.08.2019 Každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády z putování po okolí Vsetína. Sportovní aktivity, cestování vlakem, poznávání nových míst. Vždy proložené teplým obědem. Tábor pro všechny mladé dobrodruhy!

Lezecký OBSAZENO

Poslední místo!

12.08.2019 Pro všechny kdo mají zájem proniknout do tajů lezení a uzlování. Určeno hlavně začátečníkům a mírně pokročilým. Polezeme převážně na umělé stěně v Alcedu, ale čeká nás i výlet na Hájenku do Semetína, kde máme k dispozici lanový park s nizkými a vysokými lanovými překážkami. Podle aktuální situace a počasí se také můžete těšit na 60-ti metrovou lesní lanovku, swing by choice nebo skackline.

Tábor Austin OBSAZENO

OBSAZENO!

18.08.2019 Poznej tajemného Austina a nové kamarády! Zažij legraci, netradiční hry, sport, dobrodružství na louce i v lese, táborák, stezku odvahy, neobvyklé výtvarné aktivity a spoustu dalších akčních i klidných aktivit. Pojeď s námi na výborný tábor, který k létu prostě patří!

Hokejový tábor pro 2.třídu

19.08.2019 Jedná se o HOKEJOVÝ TÁBOR, POUZE PRO ČLENY KLUBU HC VSETÍN. Tábor je plný všeobecné sportovní průpravy zábavných soutěží a tréninků na ledě.Nebude chybět ani dětská olympiáda nebo výlet do ZOO Lešná.

Hokejový tábor pro 3.třídu

19.08.2019 Jedná se o HOKEJOVÝ TÁBOR, POUZE PRO ČLENY KLUBU HC VSETÍN. Tábor je plný všeobecné sportovní průpravy zábavných soutěží a tréninků na ledě.Nebude chybět ani dětská olympiáda nebo výlet do ZOO Lešná.

Hokejový tábor pro 4. a 5.třídu

19.08.2019 Jedná se o HOKEJOVÝ TÁBOR, POUZE PRO ČLENY KLUBU HC VSETÍN. Tábor je plný všeobecné sportovní průpravy zábavných soutěží a tréninků na ledě.Nebude chybět ani dětská olympiáda nebo výlet do ZOO Lešná.

NERF tábor OBSAZENO

OBSAZENO!

19.08.2019 Oblíbenými nerfovými blastery hra na strategii a akci. Přijď si zahrát s nerfkou nejen do tělocvičny, ale také do terénu! Tábor je určen pro děti, které ukončily 1.třídu a starší.

Herecký tábor

25.08.2019 Herecký tábor v Alcedu bude letos podruhé. Děti budou mít opět možnost poznat a vyzkoušet si základní divadelní principy, jako je hlasová, pohybová, herecká a režijně-dramaturgická průprava. V prostředí Hájenky, které disponuje nádhernou přírodou a klidnou, přátelskou atmosférou, se nám jistě podaří tu pravou hereckou múzu chytit a vytvořit něco úžasného. Na závěr proběhne vystoupení všech účastníků tábora v prostorách klubu Alceda.

Barevný tábor

26.08.2019 Pohybový tábor plný her a zábavy. Děti se můžou těšit na sportování, kreslení, tvoření, hry, horolezecká stěnu, hry v přírodě.

O poklad brazilského mistra A.G OBSAZEN

OBSAZENO!

26.08.2019 Příměstský tábor plný zábavy a her. Děti budou hravou formou bojovat o znovunavrácení černého pásu brazilského mistra Arnošta Gracieho. Můžete se těšit na brazilské jiu jitsu, sebeobranu, horolezeckou stěnu, gymnastiku, výlet do přírody.

Filtry

srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31