Novinky

25.05.2020 Rope skipping Video cup 2020

ALCEDO ve spolupráci s Českou rope skippingovou asociací připravilo soutěž Video cup 2020, výledky najdete na www.crsa.cz/video-cup-2020.

05.05.2020 ALCEDO od 11. května 2020 v provozu

Od 11. května ALCEDO opět spouští kroužky a kurzy! Jedná se o aktivity, které mají maximálně 15 účastníků, nad 15 účastníků pak mohou aktivity probíhat venku na volném prostranství.

27.04.2020 Fotosoutěž OSLAVA KVETOUCÍCH STROMŮ

V návaznosti na vsetínský Den Země jsme pro veřejnost připravili fotosoutěž na téma „OSLAVA KVETOUCÍCH STROMŮ“. Více v záložce DEN ZEMĚ 2020.

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 38

Malý Hrom

05.07.2020 Všechny činnosti se zde odehrávají v souladu s přírodou. Ta nám dává okusit svoji krásu i tvrdost. Nejsou tu nic platná slova bez činů. Oheń se sám nerozhoří, jídlo se samo nepřipraví. Příroda tak podněcuje náš růst, zdokonaluje naše dovednosti a my získáváme reálný obraz sebe sama. Tábor je programově zaměřen na pobyt v přírodě, pohybové aktivity, sporty a osobnostní rozvoj účastníků.

Letem světem

07.07.2020 Každý den v jiné zemi, na jiném kontinentě. Budou připraveny hry z Evropy, Asie, Ameriky, Afriky i z Austrálie. Děti získají zajímavé informace o dané zemi, doplněné výtvarnými a hudebními aktivitami.

7.Climbing camp Bystřička OBSAZEN

OBSAZENO!

12.07.2020 Pravé kouzlo lezení nenajdeš v tělocvičně, ale na opravdových skalách. Jak si tohle dobrodružství užít a přežít, tě naučí parta zkušených horolezců. Tábor je určen pro začátečníky i pokročilé lezce.

Škola čar a kouzel OBSAZEN

OBSAZENO!

12.07.2020 Letos nás čeká 9.ročník Školy čar a kouzel. Studenty nastupující do 1.ročníku čeká spousta kouzel, her, sportovních aktivit, ale i učení na zkoušky náležité kouzelnické úrovně (NKÚ). Moudrý klobouk rozhodne, kdo bude patřit ke které koleji. Stálí studenti, kteří se školy zúčastnili v minulých ročnících, se stanou pravou rukou svých profesorů.

Velký Hrom

12.07.2020 Jen ten, kdo je ochoten vzdát se svého pohodlí, důvěřovat svým kamarádům a upřímně nslouchat volání přírody, se může vydat na cestu k odhalení tajemství Velkého Hroma. Předstupněm a podmínkou účasti na táboře Velkého Hroma je pobyt na táboře Malý Hrom v termínu 5.- 11.7.2020.

Kudy z nudy I

Poslední místo!

13.07.2020 Tábor pro mladé dobrodruhy! Putování po okolí Vsetína, každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády. Poznávání nových míst, cestování vlakem, sportovní aktivity... vždy proložené teplým obědem. Na tábor lze přihlásit děti, které ukončí ve školním roce 2019/2020 1. třídu ZŠ a děti starší.

Plavecký tábor I

13.07.2020 Výuka plavání bude probíhat 2 x denně v krytém bazénu ve Valašském Meziříčí. Doprava do Valašského Meziříčí a zpět zajištěna. Podrobné informace budou zaslány na Váš email. Do programu budou zařazeny i sportovní a pohybové hry nebo rukodělné aktivity. Tento tábor je určen pro děti, které ukončily 1.třídu ZŠ a děti starší. Pro děti předškolní nabízíme tábor Plaváček I a II.

Švihadla a gymnastika

13.07.2020 Přijď si vyzkoušet rope skipping neboli skákání přes švihadla nejrůznějších délek. Zjistíš, že rope skipping má nekonečné možnosti variací a že fantazii se meze nekladou. Budeme skákat jednotlivě, ve dvojicích i ve skupinách - v tělocvičně i venku. Účastníci tábora by měli umět přeskoky snožmo vpřed i vzad. Také se můžeš těšit na základní gymnastické dovednosti na airtrackové podložce.

Tvoření v přírodě

Poslední 2 místa!

13.07.2020 Procházky do přírody, hry v přírodě, tvoření z přírodních materiálů,tvoření s keramickou hlínou, glazování, muzikohraní, hra na tibetské mísy, na chrastítka a šamanský buben. Vyzkoušíme i lezení na lezecké stěně v Alcedu.

Kudy z nudy II OBSAZEN

OBSAZENO!

20.07.2020 Tábor pro mladé dobrodruhy! Putování po okolí Vsetína, každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády. Poznávání nových míst, cestování vlakem, sportovní aktivity... vždy proložené teplým obědem. Na tábor lze přihlásit děti, které ukončí ve školním roce 2019/2020 1. třídu ZŠ a děti starší.

Kung-fu Panda

20.07.2020 Máme pro tebe přpraveny sportovní hry s prvky tradičního karate. Rovnoměrným rozložením všech činností budou děti rozvíjet své pohybové dovednosti. Program bude doplněn výtvarnými aktivitami.

Oříškové dobrodružství veverky Zrzečky

20.07.2020 Veverka Zrzečka ztratila svůj oblíbený oříšek a prosí vás, milí malí táborníci, o pomoc. Vydejte se s námi na cestu do Semetína a společně určitě ztracený oříšek najdeme. Nebudou chybět procházky a poznávání přírody, tvoření, hry, čtení pohádek,posezení u táboráku, tajuplné výpravy a samozřejmě napínavé dobrodružství při hledání ztraceného oříšku. On to totiž není ledajaký oříšek, je to oříšek kouzelný!

Plavecký tábor II

20.07.2020 Výuka plavání bude probíhat 2 x denně v krytém bazénu va Valašském Meziříčí. Doprava do Valašského Meziříčí a zpět zajištěna. Podrobné informace budou zaslány na Váš email. Do programu budou zařazeny i sportovní a pohybové hry nebo rukodělné aktivity. Tento tábor je určen pro děti, které ukončily 1.třídu a děti starší. Pro děti předškolní nabízíme tábor Plaváček I a II.

Tancuj s úsměvem I

20.07.2020 Líbí se ti street dance, zumba, orientální tanec, moderní gymnastika? Chceš si je vyzkoušet a naučit se základní kroky a sestavy? Do programu budou zařazeny i další pohybové aktivity, hry a výtavrné činnosti.

Karate

26.07.2020 Určeno pouze členy oddílů Karate Alcedo.

Hledání ztracené duhy I

27.07.2020 Na obloze svítí sluníčko, a zároveň potřebujeme deštníky. To je nepochybně důvod vzhlédnout k obloze, prohlédnout si duhu a jít hledat poklad, který se na jejím konci ukrývá. Tábor plný her, soutěží, netradičních sportů, výtvarných aktivit a pobytu v přírodě. Doprava účastníků tábora na Bystřičku individuální.

Kudy z nudy III OBSAZEN

OBSAZENO!

27.07.2020 Tábor pro mladé dobrodruhy! Putování po okolí Vsetína, každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády. Poznávání nových míst, cestování vlakem, sportovní aktivity... vždy proložené teplým obědem. Na tábor lze přihlásit děti, které ukončí ve školním roce 2019/2020 1. třídu ZŠ a děti starší.

Parkour OBSAZEN

OBSAZENO!

27.07.2020 Základní dovednosti parkouru, hry, zábava.

Plavecký tábor ve V.Karlovicích OBSAZEN

OBSAZENO!

27.07.2020 Výuka plavání bude probíhat 2x denně v nově vybudovaném areálu Vodní svět ve Velkých Karlovicích. Do programu budou zařazeny vycházky po okolí údolí Pluskovec a spousta dalších zábavných aktivit. Na tábor lze přihlásit děti, které ukončily v roce 2019/2020 1.třídu ZŠ a děti starší. Doprava na místo konání tábora je individuální. Organizační pokyny budou zaslány v červnu na emailové adresy uvedené na přihláškách.

Tancuj s úsměvem II

27.07.2020 Líbí se ti street dance, zumba, orientální tanec, moderní gymnastika? Chceš si je vyzkoušet a naučit se základní kroky a sestavy? Do programu budou zařazeny i další pohybové aktivity, hry a výtvarné činnosti.

Sportovní tábor OBSAZEN

OBSAZENO!

02.08.2020 Rád sportuješ? Máš rád hry, u kterých zažiješ dobrodružství? Tak právě to bude sportovní tábor. Kromě sportovních a pohybových aktivit tě čeká netradiční táborová zábava,při které otestuješ svoji fyzickou zdatnost. Přijď si s námi užít týden plný aktivní zábavy.

Hledání ztracené duhy II

03.08.2020 Na obloze svítí sluníčko, a zároveň potřebujeme deštníky. To je nepochybně důvod vzhlédnout k obloze, prohlédnout si duhu a jít hledat poklad, který se na jejím konci ukrývá. Tábor plný her, soutěží, netradičních sportů, výtvarných aktivit a pobytu v přírodě. Doprava účastníků tábora na Bystřičku individuální.

Kudy z nudy IV

03.08.2020 Tábor pro mladé dobrodruhy! Putování po okolí Vsetína, každý den výlet na zajímavé místo, každý den nové zážitky s kamarády. Poznávání nových míst, cestování vlakem, sportovní aktivity... vždy proložené teplým obědem. Na tábor lze přihlásit děti, které ukončí ve školním roce 2019/2020 1. třídu ZŠ a děti starší.

Letní fičák OBSAZEN

OBSAZENO!

03.08.2020 Pohybový tábor plný zábavy, sportování a her. Můžeš se těšit na skákání na trampolínách, procházky a hry v přírodě, vyzkoušíš lezení na horolezecké stěně, výtvatné aktivity.

Putování se zvířátky OBSAZEN

OBSAZENO!

03.08.2020 Tábor pro milovníky zvířátek. Hrou, výtvarnými i sportovními aktivitami budeme poznávat taje přírody. Seznámíme se se životem domácích i volně žijících zvířat, ukážeme si vyzkoušíme, jak pečovat o domácího mazlíčka. Navštívíme chovatele v okolí Vsetína.

Sportovní příměstský

03.08.2020 Máš rád/a sport a pohyb? Tak toto je tábor určený pro tebe! Vyzkoušíš si tradiční i netradiční sporty a pohybové aktivity.

Sporťák Frikulín OBSAZEN

OBSAZENO!

09.08.2020 V letošním roce se ze známého Frikulína stal pořádný sporťák. Rozhodl se, že by letos rád vycestoval na olympijské hry. Milí táborníci, během této dobrodružné týdenní výpravy se sporťákem Frikulínem, budete mít možnost vyzkoušet si různé netradiční hry a sporty a zažít tu pravou olympijskou atmosféru. Ale nebude se jen sportovat, jsou připraveny výtvarné činnosti, posezení u táboráku, noční výprava i diskotéka.

Dobrodružství se skřítkem Kompostíkem

10.08.2020 Hrou, výtvarnými a sportovními aktivitami budeme poznávat přírodu. Seznámíme se se životem domácích i volně žijících zvířat. Části programu v angličtině povede, a se skřítkem Kompostíkem (Compost Tony)vás seznámí Miluška Štefanová. Na tábor přijímáme děti, které ukončily v roce 2020 1.třídu ZŠ a děti starší.

Lezecký OBSAZEN

OBSAZENO!

10.08.2020 Pro všechny, kteří mají zájem proniknout do tajů lezení a uzlování. Určeno začátečníkům a mírně pokročilým. Polezeme převážně na umělé stěně v Alcedu, ale čeká nás i výlet na Hájenku do Semetína, kde máme k dispozici lanový park s nízkými i vysokými lanovými překážkami. Podle aktuální situace a počasí se také můžete těšit na 60ti metrovou lesní lanovku, swing by choice nebo slackline.

Plaváček I OBSAZEN

OBSAZENO!

10.08.2020 Výuka plavání hravou formou pro předškolní děti. Výuka bude probíhat v krytém bazénu ve Valašském Meziříčí, doprava tam i zpět zajištěna. Podrobné informace budou zaslány na Váš email. Součástí táborového programu budou hry,sportovní aktivity, rukodělná tvoření. Na tábor přijímáme děti,které k 31.8.2020 dovrší věk 4 roky.

VHK ROBE Vsetín I (2.-5.tř)

10.08.2020 Určeno pouze pro členy VHK ROBE Vsetín. Trénink zaměřený na suchou přípravu a proložený 2x ledem za týden. Do programu je zařazen i výlet.

Tábor Austin OBSAZEN

OBSAZENO!

16.08.2020 Poznej tajemného Austina a nové kamarády! Zažij legraci, vyzkoušej netradiční hry a sporty i neobvyklé výtvarné aktivity. Vydej se na stezku odvahy, i za dobrodružstvím v přírodě. Pojeď s námi na tábor, který k létu prostě patří!

NERF tábor OBSAZEN

OBSAZENO!

17.08.2020 Oblíbenými nerfovými blastery hra na strategii a akci. Přijď si zahrát s nerfkou nejen do tělocvičny, ale i do terénu! Na tábor lze přihlásit děti, které ukončí ve školním roce 2019/2020 1. třídu ZŠ a děti starší.

Plaváček II

Poslední 4 místa!

17.08.2020 Výuka plavání hravou formou pro předškolní děti. Výuka bude probíhat v krytém bazénu ve Valašském Meziříčí, doprava tam i zpět zajištěna. Podrobné informace budou zaslány na Váš email. Součástí táborového programu budou hry, sportovní aktivity, rukodělná tvoření. Na tábor přijímáme děti, které k 31.8.2020 dovrší věk 4 roky.

VHK ROBE Vsetín II (2. - 5.třída)

17.08.2020 Sportovní příměstský tábor pro členy VHK Vsetín 2. - 5. tříd. Suchá příprava + led (2x led + 2x suchá/denně). Součástí programu je i výlet.

Herecký tábor

Poslední 4 místa!

22.08.2020 Herecký tábor bude letos již potřetí! V prostředí Hájenky v Semetíně, která disponuje nádhernou přírodou a klidnou, přátelskou atmosférou, se nám jistě podaří chytit tu pravou hereckou múzu a něco úžasného společně vytvořit. Do programu bude zařazena výuka divadelních principů, jako je hlasová, pohybová, herecká a režijně-dramaturgická průprava. Na závěr proběhne vystoupení všech účastníků tábora v prostorách klubu Alceda.

Barevný tábor OBSAZEN

OBSAZENO!

24.08.2020 Tábor plný her, zábavy a rukodělných aktivit. Do programu budou zařazeny sportovní a pohybové aktivity v přírodě, děti vyzkouší horolezeckou stěnu v Alcedu.

O poklad brazilského mistra A.Gracieho

24.08.2020 Na táboře se děti seznámí se základy brazilského jiu jitsu (BJJ) a hravou formou budou bojovat o znovunavrácení černého pásu Arnošta Gracieho, jenž mu byl ukraden. Cílem je děti naučit základním ctnostem bojovníka, což nebude probíhat jen v tělocvičně, ale i venku. Na tábor lze přihlásit děti, které ukončí ve školním roce 2019/2020 1.třídu ZŠ a děti starší.

Filtry

červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30