Novinky

26.02.2021 Land artová výzva s úkoly na jarní prázdniny

Namísto tradičního příměstského tábora v době jarních prázdnin připravuje ALCEDO Land artovou výzvu s úkoly! Zapojte se a vytvořte v přírodě umělecké dílo z přírodnin. Podrobnosti naleznete ve článku v sekci UDÁLOSTI.

09.02.2021 Zpravodaj únor

Vydáváme únorový zpravodaj, kde se dozvíte o všech aktualitách. Odkaz ke stažení celého zpravodaje ve formátu pdf a epub naleznete sekci ZPRAVODAJ ALCEDO.

27.01.2021 Stezka křížem krážem

Na celý únor připravilo ALCEDO pod záštitou města Vsetín pro všechny rodiny s dětmi stezku se zábavnými úkoly k vyluštění tajenky! Cílem je obejít všech 12 stanovišť a tajenku odhalit. Podrobnosti a průvodku naleznete ve článku v sekci UDÁLOSTI.

04.01.2021 Přihlašování na letní tábory 2021 spuštěno!

Přihlašování spuštěno, nabídku táborů najdete v sekci TÁBORY.

Dopis pro děti, rodiče a klienty aktivit ALCEDA

02.02.2021

Vsetín, 2. února 2021

Milé děti, vážení rodiče a klienti našich aktivit,
 
dovolte mi, abych Vás po prvním měsíci nového roku 2021 pozdravila a popřála Vám hodně optimismu. Věřím, že se již brzy vrátíme do vyjetých kolejí.
 
Od 27. prosince 2020 platí zákaz činnosti středisek volného času, a to do odvolání. Netrpělivě vyhlížíme, kdy se plánovaná postupná uvolňování dotkne také nás, abychom Vás mohli všechny přivítat.
Finanční prostředky, které jste zaplatili za kroužky a kurzy, máme uloženy na našem provozním účtu. Podle data, kdy zahájíme a především ukončíme výuku, budeme řešit případné vratky za neodučené lekce. Věřím, že se Vám budeme moci věnovat co nejdříve.
 
Na leden a únor 2021 jsme měli naplánované lyžařské kurzy pro předškoláky, které jsme kvůli vládním nařízením museli zrušit. Pokud by se situace zlepšila, máme připraveny náhradní termíny lyžařských kurzů. Konkrétně se jedná o termíny 22.–26. února 2021 a 1.–5. března 2021. I když dopravit do ski areálu na Trojáku, dle stanoviska Krajské hygienické stanice Zlínského kraje, budete muset své děti na vlastní náklady, doufám, že se tam setkáme.
 
Na měsíc únor jsme naplánovali stezku městem se zábavnými úkoly. Bližší informace naleznete na www.alcedovsetin.cz/hlavni-udalosti/257-stezka-krizem-krazem.
 
V termínu od 13. do 19. února 2021 připravujeme, jako náhradu klasického karnevalu, Karnevalovou procházku v Ledovém království, která proběhne v parku na Trávníkách. Bližší informace naleznete na www.alcedovsetin.cz/hlavni-udalosti/256-karnevalova-prochazka-v-ledovem-kralovstvi.
Také sledujte naše webové stránky a facebook, kde vkládáme aktuality, nebo si naši činnost můžete připomenout ve fotogalerii.
 
Věřím, že se brzy celá epidemická situace zlepší a budeme se moci potkat.
 
Mgr. Martina Hromadová
pověřená ředitelka ALCEDA