Novinky

12.01.2021 Přihlašování na příměstský jarní tábor NENUDA spuštěno!

Příměstský jarní tábor NENUDA se koná v době jarních prázdnin, najdete jej v sekci TÁBORY.

04.01.2021 Informace k provozu ALCEDA

Na základě usnesení vlády ČR a aktuálních opatření je činnost ALCEDA až do odvolání pozastavena. Kroužky a kurzy se nekonají. Provozní doba pro veřejnost: po–pá 8.00–12.00, 13.00–16.00.

04.01.2021 Přihlašování na letní tábory 2021 spuštěno!

Přihlašování spuštěno, nabídku táborů najdete v sekci TÁBORY.

12.11.2020 Zapůjčení vybavení v době nouzového stavu

Pohyb, zábava nebo tvoření v době nouzového stavu? Ano! S naším zapůjčeným vybavením. Nabízíme možnost zapůjčení sportovního vybavení či deskových her nebo odkoupení keramické hlíny, zapůjčení pomůcek, glazování a vypálení. Nabídku a ceníky najdete v sekci KROUŽKY A KURZY.

Lyžařská škola ALCEDA – aktuálně

11.01.2021

ALCEDO na letošní zimu přichystalo pro předškoláky a školáky oblíbenou lyžařskou a snowboardovou školu. Kurzy tradičně probíhají formou denního dojíždění do skiareálu Troják.
 
„V souladu s aktuálními protiepidemickými opatřeními k epidemii covid-19 nemůžeme lednové kurzy zrealizovat. Máme však připravenou alternativu, kterou bychom za rozvolnění podmínek uspořádat mohli,“ uvádí vedoucí lyžařské školy Lindita Iljazi z ALCEDA. Jedná se především o pozměněné podmínky v dopravě dětí do skiareáu na Trojáku. „V případě, že bychom kurzy zorganizovat mohli, konaly by se bez hromadné dopravy dětí autobusem, tu by dětem museli rodiče zajistit individuálně. Částka za dopravu zahrnutá v ceně kurzu by byla po skončení kurzu vrácena,“ upřesňuje Martina Hromadová, pověřená ředitelka ALCEDA.
 
V současné chvíli zbývají volná místa už jenom ve třetím kurzu pro předškoláky v termínu 8.–12. února a pár posledních míst je také v kurzu pro školáky o jarních prázdninách. Termín 22.26. února je určený pro přihlášené účastníky zrušených lyžařských kurzů I a II.
 
Při provozu lyžařské školy budeme postupovat dle aktuálních hygienicko-protiepidemických opatření stanovených pro střediska volného času.