Novinky

26.02.2021 Land artová výzva s úkoly na jarní prázdniny

Namísto tradičního příměstského tábora v době jarních prázdnin připravuje ALCEDO Land artovou výzvu s úkoly! Zapojte se a vytvořte v přírodě umělecké dílo z přírodnin. Podrobnosti naleznete ve článku v sekci UDÁLOSTI.

09.02.2021 Zpravodaj únor

Vydáváme únorový zpravodaj, kde se dozvíte o všech aktualitách. Odkaz ke stažení celého zpravodaje ve formátu pdf a epub naleznete sekci ZPRAVODAJ ALCEDO.

27.01.2021 Stezka křížem krážem

Na celý únor připravilo ALCEDO pod záštitou města Vsetín pro všechny rodiny s dětmi stezku se zábavnými úkoly k vyluštění tajenky! Cílem je obejít všech 12 stanovišť a tajenku odhalit. Podrobnosti a průvodku naleznete ve článku v sekci UDÁLOSTI.

04.01.2021 Přihlašování na letní tábory 2021 spuštěno!

Přihlašování spuštěno, nabídku táborů najdete v sekci TÁBORY.

Informace k provozu ALCEDA

04.01.2021
Na základě usnesení vlády ČR a aktuálních opatření je činnost ALCEDA až do odvolání pozastavena. Kroužky a kurzy se nekonají.

Provozní doba pro veřejnost:
po–pá 8.00–12.00, 13.00–16.00.


Do kroužků a kurzů jsou účastníci již přihlášeni na aktuální školní rok a čekáme, kdy nám vláda ČR umožní tyto aktivity spustit. Přihlašování na letní tábory 2021 jsme tak jako v minulých letech již spustili. Momentálně se řídíme aktuálními protiepidemickými opatřeními, která jsou vydávána vládou ČR maximálně na 14 dní dopředu. V současné době máme nařízený zákaz činnosti. Finanční prostředky, které jste zaplatili za kroužky a kurzy, máme uloženy na našem provozním účtu. Podle data, kdy zahájíme a především ukončíme výuku, budeme řešit případné vratky za neodučené lekce, případně máte možnost se z kroužků odhlásit. O aktualitách vždy informujeme zde na našem webu také na FB profilu, veškeré dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo e-mailem, kontakty jsou rovněž na našem webu.

Věřím, že se Vám budeme moci věnovat co nejdříve.
 
Mgr. Martina Hromadová
pověřená ředitelka ALCEDA