Novinky

12.01.2021 Přihlašování na příměstský jarní tábor NENUDA spuštěno!

Příměstský jarní tábor NENUDA se koná v době jarních prázdnin, najdete jej v sekci TÁBORY.

04.01.2021 Informace k provozu ALCEDA

Na základě usnesení vlády ČR a aktuálních opatření je činnost ALCEDA až do odvolání pozastavena. Kroužky a kurzy se nekonají. Provozní doba pro veřejnost: po–pá 8.00–12.00, 13.00–16.00.

04.01.2021 Přihlašování na letní tábory 2021 spuštěno!

Přihlašování spuštěno, nabídku táborů najdete v sekci TÁBORY.

12.11.2020 Zapůjčení vybavení v době nouzového stavu

Pohyb, zábava nebo tvoření v době nouzového stavu? Ano! S naším zapůjčeným vybavením. Nabízíme možnost zapůjčení sportovního vybavení či deskových her nebo odkoupení keramické hlíny, zapůjčení pomůcek, glazování a vypálení. Nabídku a ceníky najdete v sekci KROUŽKY A KURZY.

Vánoční přání pro seniory

21.12.2020

V rámci spolupráce vsetínského střediska volného času se Sociálními službami Vsetín a Diakonií Vsetín měla také veřejnost možnost potěšit obyvatele domů pro seniory a zpříjemnit jim dobu adventu.

Připojit se a vyrobit přáníčka mohl opravdu každý. „Za výrobu vánočních přáníček děkujeme dětem z mateřské školy Trávníky a dětem z dětské skupiny Klubíčko, dále také našim pracovníkům. Sešlo se nám 300 přáníček!“ uvádí Martina Hromadová, pověřená ředitelka ALCEDA.

Přáníčka opatřená textem s balíčky perníčků, které upekli zaměstnanci střediska volného času, předala pověřená ředitelka Martina Hromadová 21. prosince na ředitelství Sociálních služeb Vsetín a Diakonie Vsetín. „K balíčkům jsme připravili také malé vánoční překvapení! Jedná se o videozáznam s vánočními koledami, který jsme natočili s kolegy v ALCEDU. Doufáme, že naše dárečky klienty domovů potěší. Všem přejeme klidné svátky a úspěšný nový rok!“ dodává Martina Hromadová.