Novinky

12.01.2021 Přihlašování na příměstský jarní tábor NENUDA spuštěno!

Příměstský jarní tábor NENUDA se koná v době jarních prázdnin, najdete jej v sekci TÁBORY.

04.01.2021 Informace k provozu ALCEDA

Na základě usnesení vlády ČR a aktuálních opatření je činnost ALCEDA až do odvolání pozastavena. Kroužky a kurzy se nekonají. Provozní doba pro veřejnost: po–pá 8.00–12.00, 13.00–16.00.

04.01.2021 Přihlašování na letní tábory 2021 spuštěno!

Přihlašování spuštěno, nabídku táborů najdete v sekci TÁBORY.

12.11.2020 Zapůjčení vybavení v době nouzového stavu

Pohyb, zábava nebo tvoření v době nouzového stavu? Ano! S naším zapůjčeným vybavením. Nabízíme možnost zapůjčení sportovního vybavení či deskových her nebo odkoupení keramické hlíny, zapůjčení pomůcek, glazování a vypálení. Nabídku a ceníky najdete v sekci KROUŽKY A KURZY.

Tábory 2021

11.12.2020

ALCEDO se již pečlivě připravuje na letní táborovou sezonu 2021! Chystá 16 pobytových a 30 příměstských táborů, nabídka bude zveřejněna 1. ledna na webu ALCEDA, přihlašování se spustí v pondělí 4. ledna.
 
Jako každý rok děti čeká pestrá nabídka, chybět nebudou tábory zaměřené na sport, tanec, tvoření nebo poznávání přírody a výlety. „Nabídka letních příměstských táborů ALCEDA se rozrostla o tematické tábory Star Wars a Tábor s Harrym Potterem, dále také pohybový tábor Tanec a pohyb. Účastníci se také mohou těšit na nový výletový tábor Stezky kolem Bystřičky, který je určený především pro tamní děti. Chystáme také tábory pro nejmenší děti, pro které bude letos novinkou tábor Ledové království,“ uvádí Radek Kleibl z ALCEDA, garant táborů.
 
„Nabídka bude zveřejněna již 1. ledna na webu ALCEDA, přihlašování spustíme v pondělí 4. ledna ve 12 hodin. Chceme rodičům poskytnout možnost, aby si včas mohli naplánovat letní dovolenou s ohledem na vyplnění volného času svých dětí. Také opět chystáme ranní družinu od 7 do 8 hodin pro děti, které se budou účastnit našich příměstských táborů. Už teď se na všechny děti moc těšíme!“ informuje Martina Hromadová, zástupkyně ředitele ALCEDA.