Novinky

02.12.2020 Mikulášský den a rozsvěcení vánočního stromu již zítra!

Dopolední i odpolední jízda koňského povozu s mikulášskou družinou a v 17.00 pak online přenos z rozsvícení vánočního stromu, který můžete sledovat zde https://youtu.be/p6JWe5bQsXk. Radnice vyzývá občany, aby opravdu zůstali doma a sledovali tuto událost online, stále platí zákaz shromažďování, kvůli ochraně zdraví

24.11.2020 Vánoční přání pro seniory

Zaměstnanci vsetínského střediska volného času spolupracují se Sociálními službami Vsetín a Diakonií Vsetín. Možnost připojit se a potěšit obyvatele domů pro seniory a zpříjemnit jim dobu adventu spolu se zaměstnanci ALCEDA nyní může opravdu každý malý i velký příznivec ALCEDA! Stačí jenom vzít kousek papíru a vyrobit nebo namalovat vánoční přání pro osamělé babičky a dědečky ze Vsetína a jeho okolí. Fantazii a množství se meze nekladou. Více v sekci UDÁLOSTI.

20.11.2020 Mikulášský den

Ve čtvrtek 3. prosince přiveze koňský povoz spolu s Mikulášem, čertem a andělem do města vánoční atmosféru. Letos ojediněle a v netradičním duchu bude mikulášské spřežení v dopoledních hodinách projíždět ulicemi Vsetína, zejména kolem mateřských škol a domů obývaných seniory.

20.11.2020 Informace k provozu škol a školských zařízení

Novinky v provozu od středy 25. listopadu 2020. Střediska volného času: možnost individuálních konzultací a individuální prezenční výuky (jeden pedagogický pracovník a jeden účastník).

18.11.2020 Mikulášská procházka

V pátek 4. prosince 2020 proběhne od 16 do 18 hodin Mikulášská procházka! V případě zájmu se registrujte na telefonním čísle 737 502 215.

12.11.2020 Zapůjčení vybavení v době karantény

Pohyb, zábava nebo tvoření v době karantény? Ano! S naším zapůjčeným vybavením. Nabízíme možnost zapůjčení sportovního vybavení či deskových her nebo odkoupení keramické hlíny, zapůjčení pomůcek, glazování a vypálení. Nabídku a ceníky najdete v sekci KROUŽKY A KURZY.

09.11.2020 Lyžařská škola 2021

Již pilně připravujeme na lyžařskou sezonu 2021! Pokud jste doposud dítě nepřihlásili, je nejvyšší čas, ještě stále máme volná místa.

06.11.2020 Svatomartinská vycházka

Přichystali jsme pro vás virtuální verzi Svatomartinské vycházky u vás doma!

04.11.2020 Sociální služby Vsetín hledají dobrovolníky či dohodáře

Zaměstnanci z ALCEDA spolupracují se Sociálními službami Vsetín. Přidejte se také!

Dopis pro děti, rodiče a klienty aktivit ALCEDA

12.11.2020

Vsetín, 12. listopadu 2020

Milé děti, vážení rodiče a klienti našich aktivit,
 
dovolte mi, abych Vás po měsíci odmlky opět pozdravila, a společně jsme se podívali na aktuální situaci.
 
Stále platí zákaz vstupu dětí, žáků a klientů do pravidelných aktivit středisek volného času. S napětím očekáváme, jak se plánovaná postupná uvolňování dotkne také nás, a budeme vás moci všechny přivítat.
Finanční prostředky, které jste zaplatili za kroužky a kurzy, máme uloženy na našem provozním účtu. Podle data, kdy zahájíme a především ukončíme výuku, budeme řešit případné vratky za neodučené lekce. Věřím, že se Vám budeme moci věnovat co nejdříve.
 
V říjnu jsme uspořádali alespoň virtuální Den stromů. Kdo jste jej ještě nestihli navštívit, vkládám odkaz: https://www.alcedovsetin.cz/hlavni-udalosti/228-den-stromu-ve-versich.
 
V listopadu jsme již tradičně upořádali Svatomartinskou vycházku. Ovšem opět jen virtuálně. Protože jsme Vás nemohli pohostit vlastnoručně upečenou martinskou husou a martinskými rohlíčky, vložili jsme na náš web alespoň recepty. Připomenout si tento tradiční svátek můžete v následujícím odkazu: https://www.alcedovsetin.cz/hlavni-udalosti/231-svatomartinska-virtualni-vychazka.
 
V nadcházejících dnech budeme postupně vkládat na web a facebook ukázky z kroužků, kurzů a aktivit minulých ročníků. Budeme rádi, když si je s námi prohlédnete.
 
Také připravujeme Mikulášský den a Mikulášskou vycházku, jejich přesná podoba bude záviset na aktuálním rozvolňování hygienických opatření. Včas Vás budeme informovat prostřednictvím našeho webu a facebooku.
 
Dle mého názoru se současná epidemiologická situace zlepšuje a věřím, že se již brzy s vámi všemi uvidíme a užijeme si zábavy, pohybu i hudby v plné míře.
 
 
Mgr. Martina Hromadová
pověřená ředitelka ALCEDA