Novinky

10.06.2021 Zpravodaj léto

Vydáváme letní zpravodaj, kde se dozvíte o všech aktualitách. Odkaz ke stažení celého zpravodaje ve formátu pdf a epub naleznete záložce ZPRAVODAJ ALCEDO.

21.05.2021 2. ročník fotosoutěže OSLAVA KVETOUCÍCH STROMŮ

Vernisáž a vyhlášení vítězů fotosoutěže najdete v záložce 2. ROČNÍK FOTOSOUTĚŽE OSLAVA KVETOUCÍCH STROMŮ.

17.05.2021 Video cup 2021

2. ročník soutěže v rope skippingu (skákání přes švihadlo), která se uskuteční u vás doma! Více informací naleznete ve článku v sekci UDÁLOSTI.

10.05.2021 Informace o provozu ALCEDA od 10. května 2021

Od 10. května otevíráme některé z našich aktivit! Více informací naleznete ve článku v sekci UDÁLOSTI.

12.04.2021 Provozní doba pro veřejnost

Provozní doba pro veřejnost: po–pá 11.00–16.00, recepce je v provozu v době konání otevřených kroužků.

Letní tábory 2020

08.09.2020

Nabídka byla opravdu pestrá – od táborů sportovních, tanečních či tvořivých ALCEDO nabízelo tradičně také tábor zaměřený na poznávání přírody a nocování v indiánských stanech tee-pee. Nechyběly ani výlety či tematicky zaměřené pobyty, jako je oblíbená Škola čar a kouzel, nebo také například příměstský Parkour tábor, který byl letos novinkou.

Během letních prázdnin středisko volného času nabídlo dětem kvalitní vyplnění volného času. „O příměstské tábory je mezi rodiči velký zájem, protože pro dítě každý den zajistíme pestrý program v prostorách ALCEDA, v okolí či na výletech, nemusí však nikde nocovat a odpoledne si jej rodiče opět vyzvednou a odvedou domů,“ uvádí Radek Kleibl z ALCEDA, garant táborů. Kromě interních pracovníků ALCEDA se na táborech podíleli externí pracovníci především z řad studentů středních a vysokých škol s pedagogickým zaměřením.
 
„Přihlašování na tábory bylo letos spuštěno již 1. ledna a na letní tábory 2021 plánujeme spuštění opět na začátek ledna,“ doplňuje Martina Hromadová, pověřená ředitelka ALCEDA. O tábory byl opět veliký zájem, což bylo patrné z rychlosti obsazení většiny táborů. „Všem účastníkům letních táborů děkujeme za skvělou táborovou atmosféru, rodičům za důvěru a vedoucím za výbornou práci! Na další setkání se budeme těšit nejen zase za rok, ale také již brzy v našich kroužcích,“ doplňuje Martina Hromadová.