Novinky

06.11.2018 26.--30. 11. 2018 budova ALCEDA uzavřena

Ve dnech 26.--30. 11. 2018 bude ALCEDO pro členy kroužků a kurzů i pro veřejnost uzavřeno. Žádné aktivity se v budově nekonají, dočasné omezení provozu se týká také kanceláří. Ve výše uvedených dnech probíhá kompletní rekonstrukce vody.

10.10.2018 Podzimní prázdninový režim

V době podzimních prázdnin 29. a 30. října 2018 je budova ALCEDA pro veřejnost uzavřena. Kroužky a kurzy se nekonají. Pro účastníky akce Podzimní prázdniny v ALCEDU se budova otevírá v 7.45 hodin.

09.10.2018 Podzimní prázdniny v ALCEDU

Na podzimní prázdniny připravujeme pro děti dva dny plné zábavy!:)

Fešák pes aneb Punťa šou

20.06.2018

Akce pro amatérské chovatele a milovníky pejsků se pořádá již od roku 2008 a neustále je o ni zájem. Také letos se tedy povedlo oslovit majitele psů, kteří mají své psy jako rodinné mazlíčky a nechodí s nimi na žádné cvičení pod vedením profesionálů. „Někteří majitelé přišli s pejsky pouze jako diváci, jiní se zúčastnili a předvedli divákům, co jejich mazlíčci dovedou. Jedna účastnice nám dokonce předvedla tzv. dogdancin, což je psí sport, kdy pes pod vedením psovoda provede sérii cviků v rytmu hudby,“ uvádí garant akce Radek Kleibl z ALCEDA.
 
Letos předváděly agility psů opět lektorky z Agility Valašské Meziříčí, které ukázaly pejskařům nové triky. „Do budoucna máme v plánu oslovit Policii ČR a Celní úřad pro Zlínský kraj k ukázce vyhledávání drog a také jiných předmětů,“ dodává Radek Kleibl.
 
„Letos se přihlásilo 24 majitelů se svými psy. Od samého začátku Punťa šou podporuje firma CANDY, s.r.o., která na akci poskytuje vzorky krmiv. Ty si odnesou účastníci spolu s novými zkušenostmi a inspirací do budoucna,“ doplňuje na závěr Radek Kleibl.