Novinky

19.06.2018 Prázdninová provozní doba ALCEDA

Upozorňujeme na změnu provozní doby ALCEDA o letních prázdninách: PO-ČT 8.00-12.00. Pro účastníky příměstských táborů se budova otevírá v 7.00.

05.06.2018 Letní tábory 2018

Stále máme volná místa na letních příměstských i pobytových táborech! Nabídku táborů najdete v sekci TÁBORY.

23.04.2018 V pondělky 30. 4. a 7. 5. má ALCEDO prázdninový režim

V pondělky 30. 4. a 7. 5. se nekonají žádné pravidelné aktivty, ALCEDO má prázdninový režim.

Fešák pes aneb Punťa šou

20.06.2018

Akce pro amatérské chovatele a milovníky pejsků se pořádá již od roku 2008 a neustále je o ni zájem. Také letos se tedy povedlo oslovit majitele psů, kteří mají své psy jako rodinné mazlíčky a nechodí s nimi na žádné cvičení pod vedením profesionálů. „Někteří majitelé přišli s pejsky pouze jako diváci, jiní se zúčastnili a předvedli divákům, co jejich mazlíčci dovedou. Jedna účastnice nám dokonce předvedla tzv. dogdancin, což je psí sport, kdy pes pod vedením psovoda provede sérii cviků v rytmu hudby,“ uvádí garant akce Radek Kleibl z ALCEDA.
 
Letos předváděly agility psů opět lektorky z Agility Valašské Meziříčí, které ukázaly pejskařům nové triky. „Do budoucna máme v plánu oslovit Policii ČR a Celní úřad pro Zlínský kraj k ukázce vyhledávání drog a také jiných předmětů,“ dodává Radek Kleibl.
 
„Letos se přihlásilo 24 majitelů se svými psy. Od samého začátku Punťa šou podporuje firma CANDY, s.r.o., která na akci poskytuje vzorky krmiv. Ty si odnesou účastníci spolu s novými zkušenostmi a inspirací do budoucna,“ doplňuje na závěr Radek Kleibl.