Novinky

03.09.2018 Online přihlašování spuštěno od 1. září!

V tištěné podobě vám nabídka přijde v zářiovém vydání Vsetínských novin:)

27.08.2018 Nabídka kroužků 2018/19

Nabídka kroužků již v sekci KROUŽKY A KURZY, Lyžařská a SNB škola v sekci AKCE PRO VEŘEJNOST.

22.08.2018 Kroužky 2018/19

Nabídku kroužků najdete zde na webu ALCEDA od pondělí 27. 8. 2018! :)

Fešák pes aneb Punťa šou

20.06.2018

Akce pro amatérské chovatele a milovníky pejsků se pořádá již od roku 2008 a neustále je o ni zájem. Také letos se tedy povedlo oslovit majitele psů, kteří mají své psy jako rodinné mazlíčky a nechodí s nimi na žádné cvičení pod vedením profesionálů. „Někteří majitelé přišli s pejsky pouze jako diváci, jiní se zúčastnili a předvedli divákům, co jejich mazlíčci dovedou. Jedna účastnice nám dokonce předvedla tzv. dogdancin, což je psí sport, kdy pes pod vedením psovoda provede sérii cviků v rytmu hudby,“ uvádí garant akce Radek Kleibl z ALCEDA.
 
Letos předváděly agility psů opět lektorky z Agility Valašské Meziříčí, které ukázaly pejskařům nové triky. „Do budoucna máme v plánu oslovit Policii ČR a Celní úřad pro Zlínský kraj k ukázce vyhledávání drog a také jiných předmětů,“ dodává Radek Kleibl.
 
„Letos se přihlásilo 24 majitelů se svými psy. Od samého začátku Punťa šou podporuje firma CANDY, s.r.o., která na akci poskytuje vzorky krmiv. Ty si odnesou účastníci spolu s novými zkušenostmi a inspirací do budoucna,“ doplňuje na závěr Radek Kleibl.