Novinky

19.06.2018 Prázdninová provozní doba ALCEDA

Upozorňujeme na změnu provozní doby ALCEDA o letních prázdninách: PO-ČT 8.00-12.00. Pro účastníky příměstských táborů se budova otevírá v 7.00.

05.06.2018 Letní tábory 2018

Stále máme volná místa na letních příměstských i pobytových táborech! Nabídku táborů najdete v sekci TÁBORY.

23.04.2018 V pondělky 30. 4. a 7. 5. má ALCEDO prázdninový režim

V pondělky 30. 4. a 7. 5. se nekonají žádné pravidelné aktivty, ALCEDO má prázdninový režim.

Poslední volná místa na letních táborech

19.06.2018

Že je to tábory ALCEDA veliký zájem, je patrné z rychlosti obsazení většiny táborů. „Přípravy na tábory vrcholí, vedoucí dokončují poslední přípravy, téměř všechny tábory máme obsazené,“ uvádí Radek Kleibl, garant táborů, a dodává, na kterých táborech jsou ještě volná místa. „Pár volných míst zůstává na příměstském táboře Sportovním I pro mladší děti, dále na táborech Letem světem, Tancuj s úsměvem I a II, Rope skippingu, Barevném táboře, Tvoření v přírodě, Valachem za týden a Hledání ztracené duhy I na Bystřičce. Pobytové tábory míváme zpravidla obsazeny velice krátce po zveřejnění, letos už zbývá jen pár volných míst na Golfovém pobytovém táboře, Summer Jump Rope Campu v Praze a na novém Hereckém táboře na Hájence.“
 
Pro děti, které se budou účastnit příměstských táborů ALCEDA, bude opět otevřená ranní družina od 7 do 8 hodin, kdy tábory začínají.
 
„Stále je k dispozici ještě přes 100 míst. Na všechny děti se moc těšíme!“ informuje Pavel Bartoň, ředitel ALCEDA.