Novinky

12.02.2018 Lyžařská škola pro předškoláky III

Fotky ze třetí Lyžařské školy pro předškoláky najdete na našem FB a ve fotogalerii.

26.01.2018 Lyžařská škola pro předškoláky II

Fotky z druhé Lyžařské školy pro předškoláky najdete na našem FB a ve fotogalerii.

25.01.2018 24. Karneval s Mickey Mousem a Minnie v ALCEDU

Přihlašování na 24. Karneval s Mickey Mousem a Minnie v ALCEDU spuštěno!:)

DOCELA úspěch v republikovém finále

16.01.2018

Již v pátek vyrazilo 9 muzikantů společně s podpůrným týmem rodičů na jih republiky. Zázemím jim byl Dům dětí a mládeže České Budějovice. „Děkujeme kolegovi Josefu Hoškovi – řediteli DDM za to, že se o nás vzorně postaral a celý 21členný tým měl vše nutné k dispozici,“ řekl Pavel Bartoň, ředitel ALCEDA a zároveň jeden z členů vedení kapely.
 
V sobotu po osmé hodině kapela a doprovod dorazili na prezenci do blízkého divadla U Kapličky. Vystoupení proběhlo po obědové přestávce, protože byla nutná příprava aparatury a zvuková zkouška. Repertoár obsahoval písničky Another Brick In The Wall od Pink Floid, česky otextovanou skladbu Pretty Fly od Offspring a Motorkářku, kterou pro kapelu DOCELA složil valašský hudebník Jiří Dareba Václavík.
 
Po třetí hodině zahájil moderátor oceňování. Porota rozhodla o vítězství a kromě diplomů si členové kapely přišli vyzvednout i drobné ceny. „Nejcennější je ale ocenění jejich práce a práce a podpory rodičů. V roce 2016 zahráli na 23 akcích, v roce 2017 to už bylo přes 30 koncertů. Zkoušejí každou neděli, docházejí na výuku zpěvu a hry na nástroje a samozřejmá je i samostatná příprava doma,“ dodal Pavel Bartoň.