Novinky

05.06.2018 Letní tábory 2018

Stále máme volná místa na letních příměstských i pobytových táborech! Nabídku táborů najdete v sekci TÁBORY.

23.04.2018 V pondělky 30. 4. a 7. 5. má ALCEDO prázdninový režim

V pondělky 30. 4. a 7. 5. se nekonají žádné pravidelné aktivty, ALCEDO má prázdninový režim.

21.03.2018 V období velikonočních prázdnin bude budova ALCEDA uzavřena

29. 3. - 2. 4. 2018 bude budova ALCEDA uzavřena, v tento termín se nekonají žádné pravidelné aktivty. Přísný zákaz vstupu do budovy hlavními dveřmi z důvodu jejich výměny! Děkujeme za pochopení.

ALCEDO odstartovalo kroužek NERF

04.10.2017

ALCEDO pro děti nachystalo tuto netradiční zábavu prozatím na jeden den v týdnu pro 15 dětí. „Nerf airsoftové blastery jsou velmi oblíbené, proto pro všechny aktivní děti, které mají rády strategie, letos otvíráme kroužek NERFligy, kde se děti hravou sportovní ligou naučí nejen týmové spolupráci,“ uvádí Pavel Bartoň, ředitel ALCEDA.
 
Děti se musí naučit komunikovat mezi sebou a dohodnout se na nějaké společné strategii nebo se v průběhu hry operativně domlouvat a vzájemně se poslouchat. „Hlavním cílem není zasáhnout soupeře, ale s pomocí svých spoluhráčů proniknout na území protihrajícího týmu a tam se trefit do terče soupeře,“ prozrazuje Lukáš Holeček, vedoucí kroužku.
 
„Dnes je velice obtížné dostat děti od počítačů či tabletů a přimět je k nějaké akci. Z kroužku NERF je ale syn nadšený a na akci se těší,“ řekl vedoucím jeden z rodičů při úvodní schůzce kroužku.
 
NERFliga je možnost, jak v dětském kolektivu využít oblíbených nerf airsoftových blasterů k rozvoji jedince a také jak zvednout dítě od počítače a dát mu možnost zábavnou formou pojmout pohyb, akci.