Novinky

05.06.2018 Letní tábory 2018

Stále máme volná místa na letních příměstských i pobytových táborech! Nabídku táborů najdete v sekci TÁBORY.

23.04.2018 V pondělky 30. 4. a 7. 5. má ALCEDO prázdninový režim

V pondělky 30. 4. a 7. 5. se nekonají žádné pravidelné aktivty, ALCEDO má prázdninový režim.

21.03.2018 V období velikonočních prázdnin bude budova ALCEDA uzavřena

29. 3. - 2. 4. 2018 bude budova ALCEDA uzavřena, v tento termín se nekonají žádné pravidelné aktivty. Přísný zákaz vstupu do budovy hlavními dveřmi z důvodu jejich výměny! Děkujeme za pochopení.

Letní tábory 2017

20.09.2017

Nabídka byla opravdu pestrá – od táborů sportovních, tanečních či modelářských ALCEDO nabízelo tradičně také tábor zaměřený na poznávání přírody a nocování v indiánských stanech tee-pee. Nechyběly ani výlety či tematicky zaměřené pobyty, jako byla Škola v přírodě v Ledovém království pro nejmenší děti nebo tradiční oblíbená Škola čar a kouzel.

„O příměstské tábory je mezi rodiči velký zájem především z toho důvodu, že dítě každý den stráví pestrým programem v prostorách ALCEDA a okolí, nemusí však nikde nocovat a odpoledne si jej rodiče opět vyzvednou a odvedou domů,“ uvádí Radek Kleibl z ALCEDA, garant táborů. Kromě interních pracovníků ALCEDA se na táborech podíleli externí pracovníci především z řad studentů středních a vysokých škol s pedagogickým zaměřením.
 
O úspěchu táborů svědčí také fakt, že mnoho dětí se zúčastnilo i více táborů než pouze jednoho. ALCEDO pro letošní rok také připravilo novinku v podobě ranní družiny pro děti, které se účastnily příměstských táborů. Ta byla připravena v klubu ALCEDA od 7.00 do 8.00, kdy tábory začínaly. „Jsme rádi, že byla táborová družina využívána a že jsme tak mohli rodičům ulehčit situaci ranního vodění dětí na tábory,“ doplnil Pavel Bartoň, ředitel ALCEDA, a dodává: „Všem účastníkům letních táborů děkujeme za skvělou táborovou atmosféru, rodičům za důvěru a vedoucím za výbornou práci! Na další setkání se budeme těšit nejen zase za rok, ale také již brzy v našich kroužcích.“