Novinky

07.12.2017 Vánoční jarmark

V případě zájmu o prodej vašich domácích produktů na jarmarku kontaktujte tel. 731 642 959 nebo 737 502 215.

17.10.2017 Podzimní prázdniny v ALCEDU

Na podzimní prázdniny připravujeme pro děti dva dny plné zábavy a stále máme volná místa!:)

12.10.2017 Otevíráme 2. kroužek NERF v ALCEDU!

1. schůzka proběhne 3. 11. 2017, pravidlené schůzky budou probíhat v pátek od 17.00 do 18.30. Online přihlašování spuštěno.

Letní tábory 2017

20.09.2017

Nabídka byla opravdu pestrá – od táborů sportovních, tanečních či modelářských ALCEDO nabízelo tradičně také tábor zaměřený na poznávání přírody a nocování v indiánských stanech tee-pee. Nechyběly ani výlety či tematicky zaměřené pobyty, jako byla Škola v přírodě v Ledovém království pro nejmenší děti nebo tradiční oblíbená Škola čar a kouzel.

„O příměstské tábory je mezi rodiči velký zájem především z toho důvodu, že dítě každý den stráví pestrým programem v prostorách ALCEDA a okolí, nemusí však nikde nocovat a odpoledne si jej rodiče opět vyzvednou a odvedou domů,“ uvádí Radek Kleibl z ALCEDA, garant táborů. Kromě interních pracovníků ALCEDA se na táborech podíleli externí pracovníci především z řad studentů středních a vysokých škol s pedagogickým zaměřením.
 
O úspěchu táborů svědčí také fakt, že mnoho dětí se zúčastnilo i více táborů než pouze jednoho. ALCEDO pro letošní rok také připravilo novinku v podobě ranní družiny pro děti, které se účastnily příměstských táborů. Ta byla připravena v klubu ALCEDA od 7.00 do 8.00, kdy tábory začínaly. „Jsme rádi, že byla táborová družina využívána a že jsme tak mohli rodičům ulehčit situaci ranního vodění dětí na tábory,“ doplnil Pavel Bartoň, ředitel ALCEDA, a dodává: „Všem účastníkům letních táborů děkujeme za skvělou táborovou atmosféru, rodičům za důvěru a vedoucím za výbornou práci! Na další setkání se budeme těšit nejen zase za rok, ale také již brzy v našich kroužcích.“