Novinky

03.09.2018 Online přihlašování spuštěno od 1. září!

V tištěné podobě vám nabídka přijde v zářiovém vydání Vsetínských novin:)

27.08.2018 Nabídka kroužků 2018/19

Nabídka kroužků již v sekci KROUŽKY A KURZY, Lyžařská a SNB škola v sekci AKCE PRO VEŘEJNOST.

22.08.2018 Kroužky 2018/19

Nabídku kroužků najdete zde na webu ALCEDA od pondělí 27. 8. 2018! :)

Letní tábory 2017

20.09.2017

Nabídka byla opravdu pestrá – od táborů sportovních, tanečních či modelářských ALCEDO nabízelo tradičně také tábor zaměřený na poznávání přírody a nocování v indiánských stanech tee-pee. Nechyběly ani výlety či tematicky zaměřené pobyty, jako byla Škola v přírodě v Ledovém království pro nejmenší děti nebo tradiční oblíbená Škola čar a kouzel.

„O příměstské tábory je mezi rodiči velký zájem především z toho důvodu, že dítě každý den stráví pestrým programem v prostorách ALCEDA a okolí, nemusí však nikde nocovat a odpoledne si jej rodiče opět vyzvednou a odvedou domů,“ uvádí Radek Kleibl z ALCEDA, garant táborů. Kromě interních pracovníků ALCEDA se na táborech podíleli externí pracovníci především z řad studentů středních a vysokých škol s pedagogickým zaměřením.
 
O úspěchu táborů svědčí také fakt, že mnoho dětí se zúčastnilo i více táborů než pouze jednoho. ALCEDO pro letošní rok také připravilo novinku v podobě ranní družiny pro děti, které se účastnily příměstských táborů. Ta byla připravena v klubu ALCEDA od 7.00 do 8.00, kdy tábory začínaly. „Jsme rádi, že byla táborová družina využívána a že jsme tak mohli rodičům ulehčit situaci ranního vodění dětí na tábory,“ doplnil Pavel Bartoň, ředitel ALCEDA, a dodává: „Všem účastníkům letních táborů děkujeme za skvělou táborovou atmosféru, rodičům za důvěru a vedoucím za výbornou práci! Na další setkání se budeme těšit nejen zase za rok, ale také již brzy v našich kroužcích.“