Novinky

01.09.2020 Online přihlašování spuštěno od 1. září!

Online přihlašování do kroužků a kurzů spuštěno!

24.08.2020 Nabídka kroužků 2020/21

Nabídka kroužků již v sekci KROUŽKY A KURZY.

21.08.2020 Kroužky 2020/21

Nabídku kroužků najdete zde na webu ALCEDA od pondělí 24. 8. 2020.

Letní tábory 2020

08.09.2020

Nabídka byla opravdu pestrá – od táborů sportovních, tanečních či tvořivých ALCEDO nabízelo tradičně také tábor zaměřený na poznávání přírody a nocování v indiánských stanech tee-pee. Nechyběly ani výlety či tematicky zaměřené pobyty, jako je oblíbená Škola čar a kouzel, nebo také například příměstský Parkour tábor, který byl letos novinkou.

Během letních prázdnin středisko volného času nabídlo dětem kvalitní vyplnění volného času. „O příměstské tábory je mezi rodiči velký zájem, protože pro dítě každý den zajistíme pestrý program v prostorách ALCEDA, v okolí či na výletech, nemusí však nikde nocovat a odpoledne si jej rodiče opět vyzvednou a odvedou domů,“ uvádí Radek Kleibl z ALCEDA, garant táborů. Kromě interních pracovníků ALCEDA se na táborech podíleli externí pracovníci především z řad studentů středních a vysokých škol s pedagogickým zaměřením.
 
„Přihlašování na tábory bylo letos spuštěno již 1. ledna a na letní tábory 2021 plánujeme spuštění opět na začátek ledna,“ doplňuje Martina Hromadová, pověřená ředitelka ALCEDA. O tábory byl opět veliký zájem, což bylo patrné z rychlosti obsazení většiny táborů. „Všem účastníkům letních táborů děkujeme za skvělou táborovou atmosféru, rodičům za důvěru a vedoucím za výbornou práci! Na další setkání se budeme těšit nejen zase za rok, ale také již brzy v našich kroužcích,“ doplňuje Martina Hromadová.