Novinky

25.05.2020 Rope skipping Video cup 2020

ALCEDO ve spolupráci s Českou rope skippingovou asociací připravilo soutěž Video cup 2020, výledky najdete na www.crsa.cz/video-cup-2020.

05.05.2020 ALCEDO od 11. května 2020 v provozu

Od 11. května ALCEDO opět spouští kroužky a kurzy! Jedná se o aktivity, které mají maximálně 15 účastníků, nad 15 účastníků pak mohou aktivity probíhat venku na volném prostranství.

27.04.2020 Fotosoutěž OSLAVA KVETOUCÍCH STROMŮ

V návaznosti na vsetínský Den Země jsme pro veřejnost připravili fotosoutěž na téma „OSLAVA KVETOUCÍCH STROMŮ“. Více v záložce DEN ZEMĚ 2020.

ALCEDO od 11. května 2020 v provozu

05.05.2020

Již od 4. května je opět v provozu dětská skupina Klubíčko a 11. května spouštíme všechny kroužky s počtem 15 účastníků. „V kroužcích s vyšším počtem členů jsme s ohledem na nařízení účastníky rozdělili na dvě skupiny, snažíme se, aby byly všechny lekce odučeny,“ uvádí Martina Hromadová, zástupkyně ředitele ALCEDA, a dodává, že pravděpodobně od 25. května se obnoví také plavecké kroužky konané ve Valašském Meziříčí.

Středisko volného času v posledních týdnech připravilo řadu aktivit, výzev a soutěží, kterých se mohli zájemci účastnit z domova. Některé z nich byly v rámci Dne Země, který nemohl být uskutečněn v Panské zahradě tradiční formou. Zábavná šifrovací ekohra “Rodinný EKOUŠ 2020“ probíhá do 22. května, ještě je tedy čas zapojit se. „Cílem hry je pobavit rodiče i děti, ale také trochu prověřit jejich znalosti v oblasti ekologie a přiblížit jim zábavnou formou poznávání vztahů a souvislostí mezi lidmi a přírodou,“ uvádí Jaroslav Hlinský, zástupce ředitele ALCEDA. Dále se jednalo o výtvarnou soutěž na téma "PŘÍRODA KOLEM NÁS", výtvarná vernisáž probíhá na webu a sociálních sítích ALCEDA a fotosoutěž na téma „OSLAVA KVETOUCÍCH STROMŮ“, ta probíhá do dneška, stále tedy máte možnost zapojit se.

„Čas v době karantény jsme v ALCEDU strávili také opravami a úpravami prostorů. Rovněž přípravy táborů jsou v plném proudu. Na všechny účastníky se už moc těšíme, děkujeme, že jste s námi!“ dodává Martina Hromadová, zástupkyně ředitele ALCEDA.