Novinky

24.09.2020 Podzimní prázdniny v ALCEDU

Na podzimní prázdniny připravujeme pro děti dva dny plné zábavy! Informace najdete v sekci AKCE PRO VEŘEJNOST.

21.09.2020 Volná místa v kroužcích a kurzech ALCEDA!

V současné chvíli máme 1 100 přihlášených účastníků kroužků a kurzů, děkujeme za projev důvěry! Ještě stále je možnost vybrat si tu pravou aktivitu, která vás bude bavit a naplňovat.

01.09.2020 Online přihlašování spuštěno od 1. září!

Online přihlašování do kroužků a kurzů spuštěno!

Dobrodružství v džungli!

14.02.2020

Již 26. karneval proběhl v neděli 9. února od 15 do 18 hodin ve všech prostorách budovy a návštěvníky jím provázeli Tarzan a Jane spolu se zvířátky z džungle.
 
Pro děti byly připraveny úkoly a soutěže, které byly rozmístěny téměř ve všech prostorách ALCEDA. „Návštěvníky tak čekala lezecká stěna, zookoutek, opičí dráha a skákání na trampolínách v tanečním sále nebo také tvořivá dílna s malováním na obličej,“ uvádí jen zlomek aktivit Stefanie Zonygová z ALCEDA a dodává, že karnevalovým odpolednem návštěvníky provedla zvířátka z džungle spolu s Tarzanem a Jane.
 
Během karnevalu se účastníci mohli stejně jako loni vyfotit ve fotokoutku s připravenými rekvizitami. Nechybělo také občerstvení a bohatá tombola, která čítala přes 250 cen. Dobrodružství v džungli letos přilákalo 60 dětí a přes 60 dospělých. „Všem malým i velkým účastníkům děkujeme za návštěvu a už se těšíme zase na příští rok,“ doplňuje Martina Hromadová, zástupkyně ředitele ALCEDA.