Novinky

15.06.2020 Příměstské tábory 2020

Stále je k dispozici ještě asi 300 míst na táborech. Na všechny děti se moc těšíme! Nabídku táborů najdete v sekci TÁBORY.

04.06.2020 Hledáme posilu do našeho týmu!

Hledáme posilu do našeho týmu na pozici účetní/pokladní/recepční! Více informací najdete na http://www.alcedovsetin.cz/hlavni-udalosti/204-hledame-posilu-do-naseho-tymu.

25.05.2020 Rope skipping Video cup 2020

ALCEDO ve spolupráci s Českou rope skippingovou asociací připravilo soutěž Video cup 2020, výledky najdete na www.crsa.cz/video-cup-2020.

ALCEDO nabízí 1 415 míst na letních táborech

30.01.2020

ALCEDO chystá 17 pobytových a 27 příměstských táborů s různou tematikou. Tábory jsou určené jak pro děti školního, tak také pro děti předškolního věku.

„Nabídku jsme letos zveřejnili již 1. ledna a už 6. ledna bylo spuštěno online přihlašování. V nabídce máme 1 415 míst, nyní máme přihlášeno již 430 dětí a některé tábory máme v současné chvíli obsazené a další zájemce budeme evidovat jako náhradníky,“ uvádí Radek Kleibl z ALCEDA, garant táborů.
 
„Chceme rodičům poskytnout možnost, aby si mohli včas naplánovat letní dovolenou s ohledem na vyplnění volného času svých dětí. Stále máte spoustu času na vybírání, k dispozici je ještě téměř 1 000 míst. Na všechny děti už se moc těšíme!“ informuje Martina Hromadová, zástupkyně ředitele ALCEDA. Pro děti, které se budou účastnit našich příměstských táborů, bude opět otevřená ranní družina od 7 do 8 hodin, kdy tábory začínají.
 
Kompletní nabídku, ceny táborů a fotogalerii z loňského roku naleznete na www.alcedovsetin.cz.