Novinky

04.02.2020 Lyžařská škola pro předškoláky II ZRUŠENA!

Z rozhodnutí vedení Alceda lyžařskou školu z bezpečnostních důvodů rušíme. Storno poplatky budeme řešit v příštím týdnu. Za veškeré komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení.

29.01.2020 V den pololetních prázdnin bude budova ALCEDA uzavřena

V pátek 31. 1. 2020 bude budova ALCEDA uzavřena. Kroužky a kurzy se nekonají.

22.01.2020 Lyžařská škola pro předškoláky I

Fotky z první Lyžařské školy pro předškoláky najdete na našem FB a ve fotogalerii.

13.01.2020 Přihlašování na příměstský jarní tábor NENUDA spuštěno!

Příměstský jarní tábor NENUDA se koná v době jarních prázdnin, najdete jej v sekci TÁBORY.

06.01.2020 Přihlašování na letní tábory 2020 spuštěno!

Přihlašování spuštěno, nabídku táborů najdete v sekci TÁBORY.

Den otevřených dveří v ALCEDU

07.10.2019

ALCEDO k příležitosti 40 let své existence připravilo další ze série akcí pro širokou veřejnost. „K tomuto významnému mezníku jsme již na konci školního roku uspořádali veletrh volnočasových aktivit pro žáky základních škol a setkání dřívějších i současných zaměstnanců ALCEDA, tedy akci právě pro lidi, kteří v ALCEDU pracují či pracovali,“ uvádí Martina Hromadová, zástupkyně ředitele ALCEDA.
 
Mimo prohlídku prostor ALCEDA čekaly malé i velké návštěvníky ukázky ze širokého spektra jeho činnosti. „Děkujeme všem, kteří se přišli podívat, jak fungují naše kroužky a aktivity“, doplňuje Jaroslav Hlinský, zástupce ředitele ALCEDA, a dodává, že tímto oslavy 40leté existence vsetínského střediska volného času nekončí. „Na druhou půlku listopadu chystáme vernisáž fotografií z činnosti ALCEDA. Připravujeme fotografie, které návštěvníky provedou napříč množstvím aktivit a cílových skupin, kterým se po 40letou existenci věnujeme,“ prozrazuje Jaroslav Hlinský.