Novinky

07.10.2019 MODERNÍ ŽONGLOVÁNÍ

Na podzimní workshopy moderního žonglingu v ALCEDU se můžete přihlásit na https://alcedovsetin.isportsystem.cz/. Více informací a termíny najdete v sekci UDÁLOSTI.

03.10.2019 Den stromů 2019

Přijďte nás v pátek 18. října navštívit do Panské zahrady na Den stromů!

23.09.2019 Podzimní prázdniny v ALCEDU

Na podzimní prázdniny připravujeme pro děti dva dny plné zábavy! Informace najdete v sekci AKCE PRO VEŘEJNOST.

Den otevřených dveří v ALCEDU

07.10.2019

ALCEDO k příležitosti 40 let své existence připravilo další ze série akcí pro širokou veřejnost. „K tomuto významnému mezníku jsme již na konci školního roku uspořádali veletrh volnočasových aktivit pro žáky základních škol a setkání dřívějších i současných zaměstnanců ALCEDA, tedy akci právě pro lidi, kteří v ALCEDU pracují či pracovali,“ uvádí Martina Hromadová, zástupkyně ředitele ALCEDA.
 
Mimo prohlídku prostor ALCEDA čekaly malé i velké návštěvníky ukázky ze širokého spektra jeho činnosti. „Děkujeme všem, kteří se přišli podívat, jak fungují naše kroužky a aktivity“, doplňuje Jaroslav Hlinský, zástupce ředitele ALCEDA, a dodává, že tímto oslavy 40leté existence vsetínského střediska volného času nekončí. „Na druhou půlku listopadu chystáme vernisáž fotografií z činnosti ALCEDA. Připravujeme fotografie, které návštěvníky provedou napříč množstvím aktivit a cílových skupin, kterým se po 40letou existenci věnujeme,“ prozrazuje Jaroslav Hlinský.