Novinky

16.09.2019 Plavání Z od 4 let (úterý)

Pro velký úspěch otevíráme ještě jeden kroužek PLAVÁNÍ! V úterý od 16.00 do 16.45 - začátečníci od 4 let.

02.09.2019 Online přihlašování spuštěno od 1. září!

Online přihlašování do kroužků a kurzů spuštěno!

26.08.2019 Nabídka kroužků 2019/20

Nabídka kroužků již v sekci KROUŽKY A KURZY, Lyžařská a SNB škola v sekci AKCE PRO VEŘEJNOST.

Den otevřených dveří v ALCEDU

12.09.2019

K tomuto významnému mezníku již ALCEDO na konci školního roku uspořádalo veletrh volnočasových aktivit pro žáky základních škol a setkání dřívějších i současných zaměstnanců ALCEDA, tedy akci právě pro lidi, kteří v ALCEDU pracují či pracovali.
 
Nyní se ALCEDO otevírá široké veřejnosti. „Zveme všechny, kteří se chtějí podívat, jak to v ALCEDU funguje na aktivitách, které provozujeme,“ vybízí Martina Hromadová, zástupkyně ředitele ALCEDA.
 
Mimo prohlídku prostor ALCEDA čekají malé i velké návštěvníky ukázky ze širokého spektra činnosti vsetínského střediska volného času. „Těšit se můžete na základy modelaření, výtvarné aktivity a tvoření z pedigu, ukázku práce v keramické dílně, lekcí rope skippingu, gymnastiky a cvičení na trampolínkách. Také si můžete zahrát deskové hry nebo si vyzkoušet naši boulderovou stěnu, navštívit zookoutek, vyzkoušet si některé techniky používané v golfu. Dále návštěvníky čeká ukázka lekce brazilského jiu-jitsu či možnost nahlédnout na zkoušku dětské kapely či do prostor dětské skupiny Klubíčko,“ uvádí výčet aktivit Jaroslav Hlinský, zástupce ředitele ALCEDA, a dodává, že návštěvníci mohou v případě zájmu navštívit také galerii městských lázní, kde budou od 16 do 17 hodin probíhat plavecké aktivity.