Novinky

04.02.2020 Lyžařská škola pro předškoláky II ZRUŠENA!

Z rozhodnutí vedení Alceda lyžařskou školu z bezpečnostních důvodů rušíme. Storno poplatky budeme řešit v příštím týdnu. Za veškeré komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení.

29.01.2020 V den pololetních prázdnin bude budova ALCEDA uzavřena

V pátek 31. 1. 2020 bude budova ALCEDA uzavřena. Kroužky a kurzy se nekonají.

22.01.2020 Lyžařská škola pro předškoláky I

Fotky z první Lyžařské školy pro předškoláky najdete na našem FB a ve fotogalerii.

13.01.2020 Přihlašování na příměstský jarní tábor NENUDA spuštěno!

Příměstský jarní tábor NENUDA se koná v době jarních prázdnin, najdete jej v sekci TÁBORY.

06.01.2020 Přihlašování na letní tábory 2020 spuštěno!

Přihlašování spuštěno, nabídku táborů najdete v sekci TÁBORY.

Den otevřených dveří v ALCEDU

12.09.2019

K tomuto významnému mezníku již ALCEDO na konci školního roku uspořádalo veletrh volnočasových aktivit pro žáky základních škol a setkání dřívějších i současných zaměstnanců ALCEDA, tedy akci právě pro lidi, kteří v ALCEDU pracují či pracovali.
 
Nyní se ALCEDO otevírá široké veřejnosti. „Zveme všechny, kteří se chtějí podívat, jak to v ALCEDU funguje na aktivitách, které provozujeme,“ vybízí Martina Hromadová, zástupkyně ředitele ALCEDA.
 
Mimo prohlídku prostor ALCEDA čekají malé i velké návštěvníky ukázky ze širokého spektra činnosti vsetínského střediska volného času. „Těšit se můžete na základy modelaření, výtvarné aktivity a tvoření z pedigu, ukázku práce v keramické dílně, lekcí rope skippingu, gymnastiky a cvičení na trampolínkách. Také si můžete zahrát deskové hry nebo si vyzkoušet naši boulderovou stěnu, navštívit zookoutek, vyzkoušet si některé techniky používané v golfu. Dále návštěvníky čeká ukázka lekce brazilského jiu-jitsu či možnost nahlédnout na zkoušku dětské kapely či do prostor dětské skupiny Klubíčko,“ uvádí výčet aktivit Jaroslav Hlinský, zástupce ředitele ALCEDA, a dodává, že návštěvníci mohou v případě zájmu navštívit také galerii městských lázní, kde budou od 16 do 17 hodin probíhat plavecké aktivity.