Novinky

16.09.2019 Plavání Z od 4 let (úterý)

Pro velký úspěch otevíráme ještě jeden kroužek PLAVÁNÍ! V úterý od 16.00 do 16.45 - začátečníci od 4 let.

02.09.2019 Online přihlašování spuštěno od 1. září!

Online přihlašování do kroužků a kurzů spuštěno!

26.08.2019 Nabídka kroužků 2019/20

Nabídka kroužků již v sekci KROUŽKY A KURZY, Lyžařská a SNB škola v sekci AKCE PRO VEŘEJNOST.

Letní tábory 2019

06.09.2019

Nabídka byla opravdu pestrá – od táborů sportovních, tanečních či tvořivých ALCEDO nabízelo tradičně také tábor zaměřený na poznávání přírody a nocování v indiánských stanech tee-pee. Nechyběly ani výlety či tematicky zaměřené pobyty, jako je oblíbená Škola čar a kouzel nebo také například příměstský tábor O poklad brazilského mistra Arnošta Gracieho s prvky brazilského jiu-jitsu, který byl letos novinkou.

„O příměstské tábory je mezi rodiči velký zájem především z toho důvodu, že dítě každý den stráví pestrým programem v prostorách ALCEDA, v okolí či na výletech, nemusí však nikde nocovat a odpoledne si jej rodiče opět vyzvednou a odvedou domů,“ uvádí Radek Kleibl z ALCEDA, garant táborů. Kromě interních pracovníků ALCEDA se na táborech podíleli externí pracovníci především z řad studentů středních a vysokých škol s pedagogickým zaměřením.
 
Že byl o tábory ALCEDA opět veliký zájem, bylo patrné z rychlosti obsazení většiny táborů. O úspěchu táborů svědčí také fakt, že mnoho dětí se zúčastnilo i více táborů než pouze jednoho. ALCEDO pro letošní rok opět připravilo ranní družinu pro děti, které se účastnily příměstských táborů. Ta je vždy připravena v klubu ALCEDA od 7.00 do 8.00, kdy tábory začínají. „Všem účastníkům letních táborů děkujeme za skvělou táborovou atmosféru, rodičům za důvěru a vedoucím za výbornou práci! Na další setkání se budeme těšit nejen zase za rok, ale také již brzy v našich kroužcích,“ uvádí Martina Hromadová, zástupkyně ředitele ALCEDA.