Novinky

15.06.2020 Příměstské tábory 2020

Stále je k dispozici ještě asi 300 míst na táborech. Na všechny děti se moc těšíme! Nabídku táborů najdete v sekci TÁBORY.

04.06.2020 Hledáme posilu do našeho týmu!

Hledáme posilu do našeho týmu na pozici účetní/pokladní/recepční! Více informací najdete na http://www.alcedovsetin.cz/hlavni-udalosti/204-hledame-posilu-do-naseho-tymu.

25.05.2020 Rope skipping Video cup 2020

ALCEDO ve spolupráci s Českou rope skippingovou asociací připravilo soutěž Video cup 2020, výledky najdete na www.crsa.cz/video-cup-2020.

Setkání zaměstnanců ALCEDA

24.06.2019

ALCEDO má ve Vsetíně dlouholetou tradici. „Dříve dům dětí a mládeže, nyní středisko volného času, což lépe vystihuje naši aktuální činnost a množství cílových skupin, kterým se věnujeme,“ uvádí Jaroslav Hlinský, zástupce ředitele ALCEDA.
 
Tento významný mezník 40. narozenin ALCEDA s námi přišlo na setkání dřívějších i současných zaměstnanců oslavit na 80 lidí. „Všechny akce, které v ALCEDU pořádáme, jsou akce pro veřejnost. Tentokrát jsme si dovolili uspořádat akci právě pro lidi, kteří pro ALCEDO pracují. Milou návštěvou nás potěšila také Jana Tomanová, první zakládající ředitelka,“ dodává Martina Hromadová, zástupkyně ředitele ALCEDA.
 
„Na setkání se sešel mix lidí, kteří v ALCEDU aktuálně pracují od těch nejmladších začínajících externistů, až po ty, kteří zde před 30 lety začínali,“ hodnotí Jaroslav Hlinský a dodává: „Sešla se nám zde také skupina bývalých externistek se svými malými potomky, které k nám samy jako děti chodily do kroužků, tábořily s námi, později vedly kroužky a nyní k nám budou vodit své děti. A to je koloběh života u nás v ALCEDU, který nás velmi těší.“
 
„Děkujeme všem, kteří nás přišli navštívit a oslavit s námi tuto významnou událost, máme velkou radost!“ doplňuje Martina Hromadová. Mimo prohlídku prostor ALCEDA čekal dospělé návštěvníky i jejich rodinné příslušníky bohatý program, jako hry, tvořivé dílny, soutěže a koutek pro nejmenší. Nechyběly ani ukázky z činnosti kroužků a kurzů a od 18.00 koncert žáků a vedoucích hudebního oddělení ALCEDA.