Novinky

01.07.2019 Prázdninová provozní doba ALCEDA

Upozorňujeme na změnu provozní doby ALCEDA o letních prázdninách: PO-ČT 8.00-12.00. Pro účastníky příměstských táborů se budova otevírá v 7.00.

17.06.2019 Letní tábory 2019

Stále máme volná místa na letních příměstských i pobytových táborech! Nabídku táborů najdete v sekci TÁBORY.

10.06.2019 Závěrečný koncert hudebního oddělení

Fotky ze Závěrečného koncertu najdete na našem FB a ve fotogalerii.

Letní tábory 2019

22.02.2019

Děti opět čeká pestrá nabídka, chybět nebudou tábory zaměřené na sport, tanec, tvoření nebo poznávání přírody a výlety. „Nabídka letních pobytových táborů ALCEDA se rozrostla o sérii 4 pobytových táborů s názvem Valachy, který se bude konat uprostřed nádherné valašské přírody, ve Velkých Karlovicích. Chystáme také například tematicky zaměřené tábory nebo tábory pro nejmenší děti,“ uvádí Radek Kleibl z ALCEDA, garant táborů.

Novinkou pro letošní léto jsou tedy již zmíněné pobytové tábory Valachy a Oříškové dobrodružství veverky Zrzečky pro nejmenší děti, z příměstských táborů je to Žonglo-mánie, Letní fičák plný pohybu a O poklad brazilského mistra Arnošta Gracieho s prvky brazilského jiu-jitsu. „Nabídka bude zveřejněna na konci února na webu ALCEDA. Také opět chystáme ranní družinu pro děti, které se budou účastnit našich příměstských táborů. Ta bude otevřena od 7 do 8 hodin, kdy tábory začínají. Na všechny děti se již moc těšíme!“ informuje Martina Hromadová, zástupkyně ředitele ALCEDA