Novinky

15.06.2020 Příměstské tábory 2020

Stále je k dispozici ještě asi 300 míst na táborech. Na všechny děti se moc těšíme! Nabídku táborů najdete v sekci TÁBORY.

04.06.2020 Hledáme posilu do našeho týmu!

Hledáme posilu do našeho týmu na pozici účetní/pokladní/recepční! Více informací najdete na http://www.alcedovsetin.cz/hlavni-udalosti/204-hledame-posilu-do-naseho-tymu.

25.05.2020 Rope skipping Video cup 2020

ALCEDO ve spolupráci s Českou rope skippingovou asociací připravilo soutěž Video cup 2020, výledky najdete na www.crsa.cz/video-cup-2020.

Letní tábory 2019

22.02.2019

Děti opět čeká pestrá nabídka, chybět nebudou tábory zaměřené na sport, tanec, tvoření nebo poznávání přírody a výlety. „Nabídka letních pobytových táborů ALCEDA se rozrostla o sérii 4 pobytových táborů s názvem Valachy, který se bude konat uprostřed nádherné valašské přírody, ve Velkých Karlovicích. Chystáme také například tematicky zaměřené tábory nebo tábory pro nejmenší děti,“ uvádí Radek Kleibl z ALCEDA, garant táborů.

Novinkou pro letošní léto jsou tedy již zmíněné pobytové tábory Valachy a Oříškové dobrodružství veverky Zrzečky pro nejmenší děti, z příměstských táborů je to Žonglo-mánie, Letní fičák plný pohybu a O poklad brazilského mistra Arnošta Gracieho s prvky brazilského jiu-jitsu. „Nabídka bude zveřejněna na konci února na webu ALCEDA. Také opět chystáme ranní družinu pro děti, které se budou účastnit našich příměstských táborů. Ta bude otevřena od 7 do 8 hodin, kdy tábory začínají. Na všechny děti se již moc těšíme!“ informuje Martina Hromadová, zástupkyně ředitele ALCEDA