Novinky

07.10.2019 MODERNÍ ŽONGLOVÁNÍ

Na podzimní workshopy moderního žonglingu v ALCEDU se můžete přihlásit na https://alcedovsetin.isportsystem.cz/. Více informací a termíny najdete v sekci UDÁLOSTI.

03.10.2019 Den stromů 2019

Přijďte nás v pátek 18. října navštívit do Panské zahrady na Den stromů!

23.09.2019 Podzimní prázdniny v ALCEDU

Na podzimní prázdniny připravujeme pro děti dva dny plné zábavy! Informace najdete v sekci AKCE PRO VEŘEJNOST.

Letní tábory 2019

22.02.2019

Děti opět čeká pestrá nabídka, chybět nebudou tábory zaměřené na sport, tanec, tvoření nebo poznávání přírody a výlety. „Nabídka letních pobytových táborů ALCEDA se rozrostla o sérii 4 pobytových táborů s názvem Valachy, který se bude konat uprostřed nádherné valašské přírody, ve Velkých Karlovicích. Chystáme také například tematicky zaměřené tábory nebo tábory pro nejmenší děti,“ uvádí Radek Kleibl z ALCEDA, garant táborů.

Novinkou pro letošní léto jsou tedy již zmíněné pobytové tábory Valachy a Oříškové dobrodružství veverky Zrzečky pro nejmenší děti, z příměstských táborů je to Žonglo-mánie, Letní fičák plný pohybu a O poklad brazilského mistra Arnošta Gracieho s prvky brazilského jiu-jitsu. „Nabídka bude zveřejněna na konci února na webu ALCEDA. Také opět chystáme ranní družinu pro děti, které se budou účastnit našich příměstských táborů. Ta bude otevřena od 7 do 8 hodin, kdy tábory začínají. Na všechny děti se již moc těšíme!“ informuje Martina Hromadová, zástupkyně ředitele ALCEDA