Novinky

01.07.2019 Prázdninová provozní doba ALCEDA

Upozorňujeme na změnu provozní doby ALCEDA o letních prázdninách: PO-ČT 8.00-12.00. Pro účastníky příměstských táborů se budova otevírá v 7.00.

17.06.2019 Letní tábory 2019

Stále máme volná místa na letních příměstských i pobytových táborech! Nabídku táborů najdete v sekci TÁBORY.

10.06.2019 Závěrečný koncert hudebního oddělení

Fotky ze Závěrečného koncertu najdete na našem FB a ve fotogalerii.

DOCELA – koncert pro celou rodinu

07.01.2019

DOCELA – koncert pro celou rodinu
 
Po úspěšném účinkování v talentové soutěži Česko Slovensko má talent se kapela Docela rozhodla uspořádat první koncert ve svém domovském městě Vsetíně. Do rozhodujících finálových kol se sice kapela neprobojovala, ale video na jedné ze sociálních sítí s písničkou Svačina zaznamenalo přes 1,4 milionu zhlédnutí. Několik dní bylo i mezi deseti nejpopulárnějšími videi.
 
Kapela Docela má za sebou již několik desítek koncertů. Premiérově zahrají v Rockovém klubu Beseda, kde probíhaly legendární diskotéky. Někteří budou moci zavzpomínat. Jelikož mezi fanoušky kapely, podle ohlasů, patří děti i dospěláci, je program koncertu vhodný pro celou rodinu.
 
Koncert se uskuteční 11. ledna od 17 hodin.

„Těšit se můžete také na vsetínského baviče a hudebníka Bolka Vjaclovského, který bude koncert moderovat. Zahrajeme novinky našeho repertoáru a určitě zazní i hymna českých školáků Svačina,“  zve na akci Pavel Bartoň, jeden z členů vedení kapely Docela.

Vstupné: 100 Kč, děti do 120 cm 50 Kč.