Novinky

01.07.2019 Prázdninová provozní doba ALCEDA

Upozorňujeme na změnu provozní doby ALCEDA o letních prázdninách: PO-ČT 8.00-12.00. Pro účastníky příměstských táborů se budova otevírá v 7.00.

17.06.2019 Letní tábory 2019

Stále máme volná místa na letních příměstských i pobytových táborech! Nabídku táborů najdete v sekci TÁBORY.

10.06.2019 Závěrečný koncert hudebního oddělení

Fotky ze Závěrečného koncertu najdete na našem FB a ve fotogalerii.

Kapela DOCELA má talent!

31.10.2018

Jak se jim vystoupení podařilo a jak reagovala hvězdná porota ve složení Jakub Prachař, Diana Mórová, Marta Jandová a Jaro Slávik, můžete vidět v sobotu 3. listopadu na televizním kanálu televize JOJ a v pátek 9. listopadu v televizi PRIMA.
 
„Tímto bychom rádi pozvali všechny fanoušky kapelky DOCELA na promítání, které proběhne v prostorách bowlingu Bonver ve vsetínském Luhu. Na velkoplošném plátně budeme sledovat na televizním kanálu JOJ díl, ve kterém kapelka bude vystupovat,“ sdělil manažer kapelky Pavel Bartoň, který je zároveň ředitelem ALCEDA – střediska volného času ve Vsetíně. Právě v ALCEDU kapelka nacvičuje svůj repertoár.
 
Kapelka DOCELA během svého čtyřletého působení zahrála již přes 80 koncertů a vystoupení a to nejen v ČR, ale také na Slovensku. Více informací fanoušci mohou získat na facebooku, instagramu nebo na webu www.kapeladocela.cz.